slide

Latvija

Kada keliauti

Geriausias laikas pamatyti Latviją, žinoma, yra vasara, vėlyvas pavasaris bei ruduo. Pavasariu atbunda šalies gamta, pražysta vyšnios ir kiti vaismedžiai, įvairiausiomis spalvomis nusidažo pavasarinės gėlės, gamta pulsuoja gyvybe ir džiaugsmu. Tokiomis dienomis, tiesiog norisi sėdėti šalies parkuose ir ramiai sau medituoti. Ruduo taip pat pribloškia įvairiausiomis spalvomis ir savo magija. Žiemos metu yra kur kas šalčiau ir tamsiau, Latvija užmiega žiemos metu, tačiau net ir žiemą yra ką veikti.

Dominuojanti religija Latvijoje – krikščionybė, todėl daugelis tradicinių švenčių susiję su religiniais ritualais (Kalėdos, Velykos). Daugelis festivalių ir švenčių vyksta vasaros metu – Folkloro festivalis, Klasikinės muzikos festivalis, Džiazo festivalis, Joninės. Taip pat daugelis šių festivalių vyksta šalies sostinėje Rygoje.

2014 metais Rygai suteikta garbė būti Europos kultūros sostine. Įvairiausi renginiai ir festivaliai, kultūrinė programa kas mėnesį numatyta nuo pat metų pradžios.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315