slide

Latvija

Ką pamatyti

Ryga

Latvijos sostinė ir didžiausias Baltijos šalių miestas, išsidėstęs prie Rygos įlankos ties Dauguvos žiotimis. Rygos senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, miestas ypač žymus gausia Art Noveauarchitektūra bei puikiai išsilaikiusiu senamiesčiu. Taip pat tai kultūros, mokslo bei ekonomikos centras, kuriame įsteigta daugybė muziejų, galerijų bei kultūrinių įstaigų. Esant Rygoje labai smagu pasivaikščioti ir pasiklysti, apžiūrinėti skverus ir mažas gatveles, senamiestyje įsikūrę nemažai smulkiųjų prekybininkų, todėl čia rasite mažas parduotuvėles bei kavinukes.

Liepoja

Miestas vakarų Latvijoje prie Baltijos jūros. Garsus savo istorija bei kultūriniu gyvenimu, todėl šiandien čia sutelktas platus kultūros sričių spektras. Iš Viduramžio epochos čia išliko netaisyklingo plano senamiestis, bei keletas architektūrinių grožybių. Esant Liepojoje aplankykite barokinio stiliaus Švč. Trejybės bažnyčią, Šv. Onos bažnyčią, Šv. Juozapo katedrą. Čia veikia Liepojos muziejus, kuris yra vienas didžiausių šio regiono muziejų, taip pat čia rengiamos meno parodos.

Kuržemė

Kuržemė yra Latvijos kultūrinis istorinis kraštas Latvijos vakaruose. Šio regiono pasididžiavimas – miškai, Baltijos jūros skardžiai, įspūdingas karinis paveldas – Irbenės lokatorius ir Liepojos karinis uostas. Kuržemei didelę įtaką daro Baltijos jūra: šio regiono žvejų kaimai išsiskiria savo unikalumu bei ramia melancholiška atmosfera. Besidomintiems kariniu paveldu čia tikrai bus ką pamatyti. Esant Kuržemėje galima apžiūrėti TSRS armijos karinį radio teleskopą, kuris šiuo metu yra aštuntas didžiausias pasaulyje. Daugybę įspūdžių siūlo ir Liepojos karinis uostas.

Tervetės gamtos parkas

Tai pasakiška vieta, kur vienoje vietoje susilieja unikali gamta ir kultūros istorijos paveldas. Tai puiki vieta poilsiui šeimoms su vaikais. Šis gamtos parkas unikalus savo gamta – čia auga 72 saugomų laukinių augalų rūšys. Taip pat tai yra prieglobstis daugeliui laukinių gyvūnų. Čia smagu apsilankyti skirtingais metų laikais ir pažinti kintančią gamtą. Jūs turėsite galimybę pabūti amatininkų turguje ir dalyvauti Žiemgalių šventėse.

Jūrmala

Jūrmala yra didžiausias kurortinis pajūrio miestas Baltijos šalyse, garsėjantis kurortais jau nuo senų laikų. Jūrmala nutolus tik 25 km nuo šalies sostinės Rygos. Miestas garsėja natūraliais gydomaisiais gamtos resursais – mineraliniais vandenimis, durpių purvu, pušynas, sveiku pajūrio klimatu, kopomis bei paplūdimiu. Paplūdimį dengia baltas kvarcinis smėlis. Jūrmalos miestas didžiuojasi savo unikalia medine architektūra, istoriniu bei architektūriniu paveldu.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315