slide

Kroatija

Kada keliauti

Daugelis žmonių lanko Kroatiją balandžio-rugsėjo mėnesiais, mat šiuo metu palankiausias klimatas. Kaip ten bebūtų balandžio mėnesį vis dar per vėsu maudytis pavasarėjančioje jūroje, tačiau šiuo metu galite pasimėgauti švelniu, šiltu klimatu, skaidriu mėlynu dangumi, dar nepakeltomis turistinėmis kainomis. Jei ketinate aplankyti šalies sostinę, neišskiriamas konkretus sezonas, sostinę įdomu pamatyti ištisus metus. Gegužės ir birželio mėnesiais įsibėgėja turistinis sezonas, tuomet šalį užplūsta turistai iš Italijos, Vokietijos ir kitų Europos valstybių. Liepa ir rugpjūtis Kroatijoje yra patys brangiausi mėnesiai, šiuo metu lankytinas vietas užplūsta daugybė turistų, todėl jei nemėgstate spūsčių, reiktų pasirinkti kitą laiką. Rugsėjis – geriausias laikas apsilankyti šalyje, mat čia jau nebe taip karšta, kaip vasarą, tačiau vis dar šilta. Rudeninis derlius džiugina akis ir kūną, oras vis dar palankus pasilepinti pajūriu.

Didesnės šventės ir renginiai vyksta miesto sostinėje Zagrebe, nepraleiskite Zagrebo modernios muzikos bienalės ar ekscentriškojo Zagrebo muzikos festivalio FM Festival. Tarp valstybinių švenčių dominuoja religinės šventės, ypač stiprios Kroatijoje Šv. Kalėdų tradicijos. Kaip ir daugelyje valstybių, šiltuoju metų laiku vyksta daugiau festivalių ir kultūrinių renginių, nei šaltuoju.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315