slide

Kroatija

Kroatija

Kroatija – kalnų šalis, esanti Balkanų regione bei centrinėje Europoje, šalia Adrijos jūros, besiribojanti su Slovėnija, Vengrija, Serbija, Juodkalnija bei Bosnija ir Hercegovina. Šalis esanti Europos pietuose žavi nepakartojama gamta, paplūdimiais, kultūriniu paveldu ir architektūra, gilia istorija bei svetingais žmonėmis. Šalyje susipina daug tradicijų ir kultūrų, mat ji tarp perėjimo tarp Viduržemio jūros ir centrinės Europos regionų. Kaip ten bebūtų, joje vyrauja šilta, saulėta atsipalaidavimo ir relaksacijos atmosfera. Kroatijoje galite rasti visokio pobūdžio poilsį, ji patiks ir vienišiams nuotykių ieškotojams, pasiryžusiems atrasti neatrastus kalnų kaimus ar paplūdimius, ir paketinių kelionių mėgėjams, mėgstantiems suplanuotą poilsį. Kroatija įvairi kaip ir jos kraštovaizdžiai.

Pačią šalį galima dalinti į žemyninę Kroatiją ir pajūrio Kroatiją. Pajūrio regione išvysite nepakartojamus vaizdus, uolas, pasimėgausite jūra, aptiksite atokius švyturius, žavingus žvejų kaimus, viliojančias įlankas, koralų salas ir dar daugelį gražių dalykų. Tiems kas pasiilgs miesto pramogų ir naktinio gyvenimo, siūlome apsilankyti Dubrovnike ar Hvaro saloje. Čia pasimėgausite naktinėmis pramogomis, galėsite paplaukioti jachta, pabendrauti su vietine bendruomene. Daugelis šalies lankytojų pasirenka būtent šalies pajūrį, kuris tęsiasi 2000 km. su daugiau nei 1000 salų. Kaip ten bebūtų, žemyninė šalies dalis taip pat turi ką pasiūlyti. Ypač ji patiks kaimo turizmo mėgėjams, kuriems patinka neturistinė kaimo aplinka ir vietiniai gyventojai, o ypač natūrali virtuvė, gardūs, vietoje užauginti produktai. Tai taip pat puikios vietos važinėjimuisi dviračiu, žygiams, paraglaidingui, raftingui ir plaukiojimui kanojomis. Šalies sostinė Zagrebas, maža, tačiau jauki vieta, kurioje galima pavaikštinėti, prisėsti lauko kavinukėje, aplankyti modernaus meno muziejų, kultūrinį paveldą ir kitus miesto renginius.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315