slide

Kipras

Kada keliauti

Geriausias laikas pamatyti Kiprą labai priklauso nuo to, ką norite patirti. Saloje vyrauja Viduržemio jūros klimatas. Vasaros mėnesiai (nuo birželio iki rugsėjo) yra karšti ir labiausiai lankomi. Saloje verda gyvenimas ir pramogos. Rugpjūčio mėnuo populiariausias turistų tarpe, todėl šiuo metu Kipras kupinas turistų, salos paplūdimiai verda nuo lankytojų, taip pat šiuo metu kainos gali būti kiek aukštesnės. Nuo spalio iki gegužės Kipre pakankamai ramu, gyvenimas šiek tiek aprimsta, tačiau gamta tuo tarpu tik dar nuostabesnė, padengta laukinių įvairiaspalvių gėlių laukais. Daugiausia kritulių iškrenta žiemos ir rudens mėnesiais. Žiemos kinta nuo šiek tiek šaltesnių iki šiek tiek šiltesnių orų, taip pat priklauso, kurioje salos dalyje esate tuo metu, mat pietuose visada šiek tiek šilčiau.

Kaip ir daugelyje pietinių Europos valstybių, taip ir Kipre yra švenčiama pakankamai dažnai ir audringai. Labiausiai žinomi festivaliai – Anthestiria (gėlių festivalis vykstantis gegužės mėnesį), Kataklysmos (potvynių festivalis vykstantis liepos mėnesį), vyno festivalis vykstantis rugsėjo mėnesį Limassol mieste, senovės Graikijos dramos festivalis vykstantis liepos – rugpjūčio mėnesiais ir dar daugelis kitų.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315