slide

Kipras

Kipras

Plūduriuojanti Viduržemio jūroje sala, visai šalia Turkijos, Libano ir Sirijos krantų. Ši valstybė yra pusiaukelėje tarp Europos, Azijos ir Afrikos, todėl tai labai įdomus kultūrų derinys. Nors saloje dominuoja vakarų Europos kultūra, visgi smarkiai jaučiama šalia esančių Azijos valstybių įtaka. Kaip ten bebūtų, Kipras kaip sala ir valstybė, turi savitą ir kerintį savo charakterį. Tai trečia pagal dydį ir gyventojų skaičių sala Viduržemio jūroje. Sala mena gilią istoriją ir turtingą kultūrą, kuri minima senovės Graikijos mituose. Kipras taip pat žinomas kaip „nuodėmių sala“ bei graikų deivės Afroditės sala.

Apsupta jūros valstybė tiesiog sutverta atostogoms – nuostabūs vaizdai, jūra, saulė ir kultūrinis paveldas. Kaip ir visada, daug kas priklauso ir nuo Jūsų pasirinkimų, mat esant Kipre galite lankytis turistiniuose miestuose, tokiuose kaip Pafos, Agia Napa, Lemesos, kuriuose rasite pritaikytą infrastruktūrą ir patogų poilsį. Ieškantiems nuotykių, siūlome ištrūkti iš miesto ir pasinerti į keliones po mažus salos kaimus, auksinius paplūdimius, citrusinių vaisių giraitės, viduramžių pilis ir nuo saulės mirguliuojančius peizažus. Klajodami po salą išvysite nepakartojamus vaizdus, todėl nepamirškite pasiimti maudymosi kostiumo, saulės kremo, patogių žygio batų ir leiskitės į nepamirštamus nuotykius. Atkreipkite dėmesį, jog ne visa Kipro teritorija yra lengvai pasiekiama Europos turistams, todėl šis straipsnis labiau koncentruotas į pietų Kiprą.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315