slide

Kinija

Kada keliauti

Turėdama milžinišką plotą su įvairiausiais landšaftais, Kinija turi ir įvairiausius orus skirtingais metaų laikais. Geriausias laikas apsilankyti Kinijoje yra arba pavasaris (kovas – gegužė) arba ankstyvas rudu (rugsėjis – spalis). Žiemos Kinijos šiaurėje ir šiaurės rytuose yra žvarbios ir atšiaurios. Šiauriau Didžiosios kinų sienos esančiose provincijos žiemų temperatūros kartais krenta žemiau 40 laipsnių. Tuo tarpu vasaros šiame regione karštos ir sausos (apie + 30).

Centrinėje Kinijoje – Jangdzės upės baseine ir aplink Šanchajų vasaros yra ilgos ir karštos (apie +32). Žiemos čia trumpos užtat drėgnos ir šaltos.

Hainanio sala, Honkongas ir Guangdongo provincija – vasarą įkaista iki +38, su didele liūčių ir taifūnų tikimybem užtat turi malonias žiemas – apie +20.

Ekstremaliausi orai vyrauja šalies vakaruose – Tibete. Vasaros čia nepakeliamai karštos, o žiemos šaltos, vėjuotos ir žvarbios. Temperatūrų kaita didžiulė, nuo +38 iki -35. O geriausia vieta klimato atžvilgiu įvardijama Junanio provincija ir jos sostine Kunmingu.

Planuojant keliones į Kiniją reikėtų vengti pagrindinių valstybės švenčių, kada visa šalis pradeda migruoti Kinijos viduje. Visur eilės, grūstys, kamščiai, pilna keliautojų, keleivių ir pramogautojų. Didžiausios šventės, kada Kinijoje keliauti sunkiausia – pirmoji gegužės savaitė (kai kurie atostogauja ištisą savaitę) ir auksinė savaitė (pirmoji savaitė spalį). Tada sunkiausia gauti traukinių bilietus ir viešbučių kainos pakyla kelis kartus.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315