slide

Kinija

Kinija

Autentiška, bet moderni, konservatyvi, bet laužanti ledus, senamadiška, bet su naujausiomis technologijomis, svetima, bet tokia pažįstama. Kinijos Liaudies Respublika – didžiausių kontradikcijų šalis. Nuo moderniausių prekybos centrų ir blizgančių viešbučių fasadų supermiestuose iki jakų bandos Tibeto laukuose – ši šalis, kaip reta kita turi tiek visko, kad belieka planuotis net keletą kelionių į priekį.

Senųjų dinastijų palikimas autentiškuose miesteliuose dvelkia feodaline, imperatoriška Kinija, pavyzdžiui, tokiame kaip Fenghuangas, kur akis į akį susitinkame su Mao genties palikuonimis ir vaikščiojame akmenimis grįstomis gatvėmis palei vandens kanalus, sutikdami žąsis beganančius vietinius ir jaučiamės lyg būtume toli nuo mūsų amžiaus. Ir šalia kiekvieno žilą senovę primenančio miestelio bus po megamiestą, aplink kurį išraizgyti keliaaukščiai greitkeliai, padanges remiantys tiltai ir skrieja greičiausi pasaulio traukiniai, pavyzdžiui Šanchajuje.

Keliones po Kiniją praturtina nesibaigiančios maisto degustacijos, kiekviena provincija turi savitą kulinariją ir savus kozirius smaguriams. Pekine tai – Pekino antis, visur šiauriau nuo sostinės – makaronų kraštas, o į pietus – vis daugiau patiekalų su ryžiais. Hunanyje maistas pats aštriausias Kinijoje, o Tibete – pats keisčiausias. Gal jako kraujinių dešrų?

Ir dar kartą – Kinija yra neaprėpiama. Jodinėkite arkliais Kinijos Mongolijoje, plaukiokite laivais tarp salų Honkonge, mankštinkite kojas Geltonųjų ir Lotoso kalnų takuose, apsipirkinėkite Šanchajaus Bunde, pasinerkite į istoriją Pekino imperatorių rūmuose ir deginkitės Kinijos Havajuose – Hainanio saloje. Tai ekstremalių kontrastų ir ekstremaliai skirtingų galimybių šalis, su stulbinančia istorija, intriguojančia dabartimi ir kaip niekad daug žadančia ateitimi.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315