slide

Kenija

Kada keliauti

Pagrindinis turistinis sezonas šalyje – sausio ir vasario mėnesiai. Šiuo metu oras karščiausias ir sausiausias, šiuo metu gyvūnai nacionaliniuose parkuose linkę susirinkti prie vandenviečių, todėl juos tiesiog paprasčiau pamatyti. Kita vertus, šiuo metu nacionaliniai parkai gali būti sausakimši turistų, o kainos kiek aukštesnės, taip pat venkite Velykų ir Kalėdų laikotarpio. Kovo – gegužės mėnesiai yra patys lietingiausi, šiuo metu šalyje daug ramiau, daug sunkiau stebėti laukinius gyvūnus, uodai tampa daug aktyvesni, todėl tai atbaido daugelį turistų. Birželio – spalio mėnesiais vyksta gyvūnų migracija – tūkstančiai gyvūnų srūva iš vieno nacionalinio parko į kitą. Tai šilta Afrikos valstybė ir čia nuolatos šviečia saulė.

Kenijoje vyksta įvairiausi tarptautiniai ir nacionaliniai festivaliai ir renginiai – Kenijos Safario ralis (liepa), Kenijos muzikos festivalis (rugpjūtis), tarptautinės kupranugarių lenktynės ir festivalis (rugpjūtis), Menų festivalis (kovas). Didžioji Kenijos gyventojų dalis – krikščionys, taip pat yra musulmonų bei kitų religijų pasekėjų, todėl šalyje švenčiamos ir krikščioniškos ir musulmoniškos šventės. Kai kurios valstybinės šventės nedarbo dienos – Kalėdos (gruodžio 25 d.), Eid al-Fitr (ramadano pabaiga, data kiekvienais metais skiriasi), Darbo diena (gegužės 1d.) .Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315