slide

Kenija

Kenija

Legendomis apipinta Valstybė rytų Afrikoje – tikras Afrikos paveikslas – Kenija. Ribojasi su Etiopija, Somaliu, Pietų Sudanu, Tanzanija, Uganda ir galinguoju Indijos vandenynu. Kenijos šalies pavadinimas kilo nuo kalno pavadinimo „Kenija“ reiškiančio „baltas“, šio kalno viršukalnė iškilusi 5199 m virš jūros lygio ir nuolat skendi debesų pusnyse. Dar visai neseniai Kenija buvo Jungtinės Karalystės kolonija, XX amžiaus viduryje atgavusi nepriklausomybę valstybė kūrėsi iš naujo. Šiandien ši egzotiška valstybė laukia keliautojų ir kelionės į Keniją organizuojamos beveik iš visur. Kenija kviečia pažinti ir parodyti savo gamtos ir kultūros lobius, kurių čia per akis. Vis dėlto, nors Kenijos ekonomika yra viena sparčiausiai augančių visoje Afrikoje, šalis priskiriama prie besivystančių valstybių, todėl būkite nusiteikę išvysti ne tik rojaus kampelius, bet ir šalia lygiagrečiai egzistuojantį skurdą.

Atvykę į Keniją atsidursite lyg kitame pasaulyje, kur viskas šiek tiek kitaip. Jau nuo pirmojo įkvėpto oro gurkšnio suprasite – tai ne saugioji Europa, kur viskas aišku, paprasta ir patiekta ant lėkštutės, tai laukinės Kenijos kvapas, susimaišęs su karščio, dulkių ir vietinės virtuvės kvapais. Kenija pasižymi didele etnine įvairove, bet tik 1 % šalies gyventojų kilę ne iš Afrikos. Čia pamatysite daug egzotiškų genčių ir gyventojų, praktikuojančių savo tikėjimus, ritualus ir religiją. Vietiniai gyventojai, nors jau pripratę prie keistuolių milžinų baltaodžių, vis dar su nuostaba sutinka lankytojus ir pasveikina nustebusiu sutrikusiu žvilgsiu ar iki ausų iššiepta šypsena. Šalis vilioja keliautojus šiluma ir egzotiška gamta – atrodo čia yra viskas, ko reikia idealiam poilsiui. Kenijoje išvysite nuostabią laukinę gamtą, balto smėlio paplūdimius, egzotiškus gyvūnus, koralinius rifus ir vietinių žmonių gyvenimą. Šalyje įkurta daug nacionalinių parkų, garsių visame pasaulyje. Apie šią šalį suskurtas ne vienas filmas, mat karšta Kenijos saulė, vietinių genčių muzikos ritmai, paprasta kasdienybė ir įspūdinga gamta įkvėpė daugelį autorių. Įsitikinkite, tai ne filmas, tai realybė. Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315