slide

Kanada

Kada keliauti

Kadangi tai labai didelė valstybė, šalies klimatas kinta priklausomai nuo vietos. Pietuose ir centrinėje dalyje vyrauja vidutinių platumų klimtas, toliau į šiaurę – subarktinis ir arktinis. Pakrantėse (rytinėje ir vakarinėje) būdingas jūrinis klimatas, centrinėje dalyje ir šiaurėje – žemyninis. Žiemos šiaurėje ilgos, speiguotos, temperatūros nukrenta žemiau – 40⁰C. Pietvakariuose ir rytuose žiemos šiltos, vasarą prerijose nereti dideli karščiai. Kanadoje galima apsilankyti ištisus metus, tačiau populiariausias metas lankyti šalį, žinoma, yra vasara. Šiuo metu oras malonus, nešaltas, lauke vyksta daug daugiau veiksmo ir pramogų. Kaip ten bebūtų daugelyje šalies vietų kovo-gegužės bei rugsėjo-spalio mėnesiais oras vis dar malonus keliavimui, o šalyje kur kas mažiau turistų. Kanados žiemos yra ilgos, tamsios ir šaltos, šiuo metu daugelis pramogų ir lankytinų vietų uždaryta. Kaip ten bebūtų, didžiuosiuose miestuose – Kvebeke, Toronte bei Vinipege vyksta žiemos karnavalai.

Šalyje vyskta ne vienas festivalis, mat šaltą klimatą reikia prablaškyti smagiomis pramogomis. Čia vyksta Okanaganos ledinio vyno festivalis (sausis), Kvebeko žiemos karnavalas (vasaris), Reginos žiniuonių susitikimas (kovas), Otavos tulpių festivalis (gegužė), Monrealio džiazo festivalis (birželis), Kalagario bėgimas (liepa), Toronto filmų festivalis (rugsėjis), Hamiltono aborigenų šventė (lapkritis) – ištisus metus šalyje vyksta šventės, festivaliai ir karnavalai, todėl šalto oro galite net nepajusti.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315