slide

Juodkalnija

Kada keliauti

Šalies pakrantėse klimatas subtropinis, Viduržemio jūros tipo – su karštomis ir sausomis vasaromis, bei drėgnomis ir sausomis žiemomis. Kalnuose klimatas atšiauresnis, žiemą būdingos minusinės temperatūros, gausu sniego. Jei mėgstate kalnų sportą bei slidinėjimą, geriausi mėnesiai keliauti į Juodkalniją – gruodžio bei kovo mėnesiai. Šilčiausi mėnesiai išskiriami – liepa ir rugpjūtis, kaip ten bebūtų geriausias laikas aplankyti šalies pakrantes – gegužės, birželio ir rugsėjo mėnesiai, mat šilčiausiu metu kainos pakankamai pakyla, šalį užplūsta turistai. Lankantis Juodkalnijoje pavasarį ir rudenį negalėsite atsigrožėti įspūdinga šalies gamta.

Ištisus metus šalyje vyksta įvairiausi festivaliai ir šventės, vis dėlto daugiau jų vyksta šiltuoju metų laiku. Juodkalnijoje galite pamatyti tiek vietinius tiek ir tarptautinius festivalius ir šventes – Budvos muzikos festivalis (birželis), Podgoricos kultūrinė vasara (birželis), tarptautinis vaikų teatro festivalis (liepa), Fasinada (liepos mėnesį vykstantis festivalis Perast mieste, kurio metu dekoruoti laivai ir baržos plaukia aplink vietines salas), Tarptautinis vasaros karnavalas (rugpjūtis), Tarptautinis folkloro festivalis (rugpjūtis) ir kt.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315