slide

Juodkalnija

Juodkalnija

Nors visai mažutė, tačiau nepakartojama valstybė, ypač ji patiks kalnų ir gamtos mylėtojams: apie tai byloja jau vien tik šalies pavadinimas. Tai valstybė esanti Balkanų regione, ribojasi su Serbija, Kosovu, Bosnija ir Hercegovina, Kroatija, Albanija ir Adrijos jūra. Šalies paviršius labai kalnuotas, mat juo driekiasi Dinarų kalnynas. Taip pat šalis turi ir nedidelį priėjimą prie Adrijos jūros, kalnus giliais slėniais raižo upės, vietomis sudarydamos gilius kanjonus, miškai dengia apie trečdalį šalies ploto, kurių dauguma kalnuose. Nors nedidelė, šalis turi labai daug ką pasiūlyti net ir inoringiausiam keliautojui, mat tai nepakartojama gamta ir jos ramybė, galimybė žygiuoti ir kopti į kalnus, leistis į nuotykius kalnų upėmis, mėgautis saule Adrijos pajūryje, stebėti vietinius gyventojus ramiai sau gurkšnojančius vyną šiltais vasaros vakarais ir kartu atsipalaiduoti stebint dramatiškus saulėlydžius.

Tai vieta nuotykių ieškotojams, ieškantiems unikalių gamtos kampelių, kalnų gaivos, mėgstantiems ekologinį turizmą ir žygius, taip pat tiems, kas ieško ramybės ir pusiausvyros. Juodkalnija pakankamai neatrasta valstybė, todėl Jūs turite puikią galimybę pamatyti šiandieninį šalies veidą, keliauti ir pažinti gamtos kupiną šalį.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315