slide

Jordanija

Kada keliauti

Priklausomai į kurią šalies dalį keliausite klimatas gali šiek tiek keistis. Šalyje vyrauja subtropinis klimatas, būdingi ryškūs temperatūrų skirtumai. Šiltas ir sausas periodas tęsiasi nuo balandžio iki spalio, vidutinė temperatūra 29⁰ C, tačiau rugpjūčio mėnesį temperatūra gali pakilti net iki 49⁰ C karščio. Sausis – šalčiausias mėnuo, kurio metu temperatūra gali nukristi iki 7⁰ C, gali iškristi sniegas. Kaip ten bebūtų, pakankamai šiltos temperatūros šalyje vyrauja ištisus metus. Vakarų Jordanijos klimatas Viduržemio tipo: karštos sausos vasaros, vėsios drėgnos žiemos ir du pereinamieji metų laikai. Kituose ketvirtadaliuose šalies teritorijos vyrauja dykumų klimatas. Geriausias laikas aplankyti Jordaniją įvardyjamas pavasaris (kovas-gegužė) bei ruduo (rugsėjis-lapkritis), kuomet oro temperatūra dar pakankamai maloni, ne pernelyg karšta. Balandžio mėnuo Jordanijoje vienas gražiausių – oras yra pakankamai šiltas, o gamta kupina žydinčių lauko gėlių.

Kaip ten bebūtų daugelis šalyje vykstančių festivalių vyksta vasaros mėnesiais, todėl jei nusprendėte čia apsilankyti vasarą, nusiteikite dideliems karščiams, vilkėkite galvos apdangalą ir pasiimkite saulės apsaugą. Vasaros metu čia vyksta Jerashkultūros ir menų festivalis, sename, net 2000 metų menančiame romėnų mieste. Jo metu skamba muzika, šokiai, skaitoma poezija, gaminami rankdarbiai. Gruodžio mėnesį dažniausiai vyksta nacionalinis Jordanijos filmų festivalis, o vasario mėnesį galite išvysti Aquaba tradicinių menų fastivalį, kurio metu susirenka beduinai ar pajūrio gyventojai ir demonstruoja tradicinius menus ir rankdarbius.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315