slide

Jordanija

Jordanija

Tai valstybė esanti artimuosiuose rytuose, apsupta ne mažiau istorija ir kultūra galinčių pasididžiuoti kaimynių – Sirijos, Izraelio, Irako, Saudi Arabijos, Palestinos teritorijos. Tai šalis kupina istorijos, daugelio žinoma dėl nuostabiosios Petros, dar vadinamos „parastuoju miestu“. Čia daugybė vietų, kurias verta pamatyti ir aplankyti – senoviniai romėnų miestų griuvėsiai, kryžiuočių pilys, dykumų citadelės, Biblijoje minimos vietovės – upelis, kuriame buvo pakrikštytas Jėzus Kristus, tvirtovė, kurioje Herodas nukirto Jonui Krikštytojui galvą, kalnas, ant kurio Mozė išvydo Pažadėtąją žemę. Taip pat Jūs išvysite nepakartojamą, karštą ir vienišą dykumą, su vietiniais gyventojais, apsirėdžiusiais nuo galvos iki kojų pirštų plevesuojančiomis mantijomis, ganančiais galvijus. Šalies sostinė Amanas – dinamiškas, modernus ir kultūrinis arabų miestas, kuriame verda gyvenimas bei kuriame galima susipažinti su šalies istorija bei kultūra. Nuotykius mėgstantiems keliautojams patariame aplankyti Wadi Rum vietovę, kurioje išvysite raudonosios dykumos smėlius, pasinerti ir išvysti koralinių rifų įvairovę galite Aqaba įlankoje, taip pat išsimaudyti legendinėje Negyvojoje jūroje. Jordanija išsiskiria savita kultūra ir tradicijomis, tai kardamonu, kava, kvapniuoju tabaku kvepianti šalis, su arabiškos šalies tradicijomis, apsupta dykumų ir jos paslapčių.

Jordanijos gyventojai, tai aistringi ir besididžiuojantys savo šalimi žmonės, kurie su malonumu laukia atvykstančių lankytojų. Nors šalis apsupta pakankamai konfliktinių valstybių – Izraelio ir Palestinos teritorijų, Irako, Jordanija išlieka viena saugiausių artimųjų rytų valstybių. Jordanijoje būsite pasveikinti atvykę ir priimti į karščiu, istorija ir gyvenimu pulsuojančios šalies glėbį.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315