slide

JAV

JAV

Šalis, į kurią telpa visas pasaulis. Skalaujama dviejų vandenynų, maitinama tūkstančių kultūrų mišraine, pasisveikinanti bedugniais kavos puodeliais ir suteikianti daugiau galimybių įvairiausio plauko keliautojams negu kokia kita pasaulio valstybė. Kaktusais papuoštos dykumos, aukšti aštriabriauniai ir žaliuojantys smaragdiniais ežerais išdabinti kalnai, miestai vaiduokliai stepėse ir gyvybingu ritmu pulsuojantys miestai-milžinai, kuriuose kalbama visomis pasaulio kalbomis ir valgomi visų pasaulių kraštų patiekalai. Šalis, į kurią telpa tropikai, dykumos, snieguotos erdvės už poliarinio rato, žaliuojančios vidutinių platumų pievos ir vienu metu galima mėgautis visais keturiais metų laikais. Jeigu žiemą atsibodo sniegas Kolorade, skrendame į Havajus, jeigu Floridos saulė per kaitri, mūsų laukia Minesotos vėsuma ir krentantys lapai Konektikute.

Amerika – svajonių kraštas, kur pildosi visos keliautojų svajonės. Esate urbanistinis keliautojas? Niujorkas, Čikaga, Los Andželas, San Franciskas, Naujasis Orleanas, šių vietų pristatinėti nereikia, o ir tęsti neverta, sąrašas būtų per ilgas. Gamtos stebuklai? Kaip pirštu į akį – Evergleidso, Jeloustouno, Josemičio nacionaliniai parkai atskleis Amerikos grožybes iš geriausios pusės.

Kultūra? Bliuzas, hip-hopas, džiazas, visa tai gimė Amerikoje ir gyvena ritmingą ir pulsuojantį gyvenimą kavinėse, užeigose ir kabaretuose. Ir maistas. Tai šalis, kur gyvuoja maisto kultas ir kur rasite bet kurio pasaulio kampelio skonius. Nuo vietnamietiško iki rusiško ir nuo lietuviško iki kiniško.

Apie Ameriką sunku rašyti, tai reikia pamatyti.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315