slide

Japonija

Kada keliauti

Japonijos salynas įsikūręs labai tektoniškai aktyvioje zonoje, vadinamoje Ugnies žiedu, kur susiduria 3 tektoninės platformos, dėl to Japoniją neretai krečia nestiprūs požeminiai smūgiai, nereti čia ir ugnikalnių išsiveržimai. Destruktyvūs žemės drebėjimai, dažnai sukeliantys cunamius Japonijoje ištinka kelis kartus metuose. Didžiajai daliai Japonijos teritorijos būdingas vidutinių platumų klimatas, kuris, dėl šalies geografinės padėties ir formos skirtingose šalies vietose labai skiriasi. Galima išskirti netgi 6 klimato juostas. Šalyje vyrauja keturi metų laikai. Lietingasis sezonas prasideda gegužės pradžioje Okinavoje. Didžiojoje Honšiu dalyje jis prasideda birželio viduryje ir tęsiasi apie 6 savaites. Vasaros pabaigoje, rudens pradžioje kylantys uraganai neretai atneša liūtis. Šiaurinėje Hokaido saloje lietingasis sezonas prasideda tik liepos gale.

Japonijoje ypač vertinama gamta, todėl daugelis tradicinių festivalių ir švenčių yra susiję su gamtos reiškiniais ir jų stebėjimų, ypač vertinamos panoramos skirtingais metų laikais – Shikotso ežero festivalis (vyksta žiemą, jo metu iš ledo išskaptuojamos įvairaus dydžio ledo skulptūros), Sakūrų žydėjimo festivalis (vykstantis pavasarį visuose Japonijos dalyse), Nango vasaros džiazo festivalis (didžiausias renginys po atviru dangumi Tohoku regione). Pagrindinė japonijos religija – šintoizmas, tai tikėjimų visuma, kuri praktikuojama iki šiol.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315