slide

Japonija

Ką pamatyti

Kiotas

Japonijos prefektūra, įsikūrusi Kinki regione, Honšiu saloje. Šio regiono sostinė – Kiotas. Kiotas yra įsikūręs netoli Honšiū salos, taip pat netoli Japonijos centro. Šiaurinėje dalyje Kiotas turi priėjimą prie Japonijos jūros, Kioto vidurys perskirtas Tanba kalnų, o tai lemia didžiulius klimato skirtumus tarp šiaurės ir pietų. Ši vieta yra ypatinga, mat tai nuo seno buvo ir yra Japonijos kultūros centras, daugiau nei 1000 metų Kiotas buvo Japonijos sostinė. Atvykę į šį regioną iš arti pažvelgsite į senovinę šalies kultūrą, papročius, sudalyvausite arbatos gėrimo ceremonijoje, galėsite išmėginti tradicinį kimono ir pasijusti geiša, aplankysite nuostabaus grožio parkus ir šventyklas, prisiliesite prie trapios ir subtilios senosios Japonijos.

Tokijas

Šalies sostinė ir viena iš Japonijos prefektūrų, kurios didžioji dalis yra Kanto lygumoje. Čia įsikūrusi japonijos vyriausybė bei imperatoriškieji rūmai. Tokijas yra vienas didžiausių pasaulio miestų. Tai tarsi atskiras pasaulis su daugybe verslo bei prekybos centrų, dangoraižių, daugybe universitetų, muziejų, galerijų, restoranų bei kavinių. Šiandien tai modernus miestas pulsuojantis miesto ritmu ir greičiu. Esant čia galite pamatyti – Tenri galeriją, Bridžstono dailės muziejų, nacionalinį šiuolaikinio meno muziejų, Tokijo nacionalinį muziejų, Rikušeno peizažų parką, šintoistų ir budistų šventyklas. Miestas garsėja kaip prekybos ir finansų centras, čia pagaminama 20 % visos Japonijos produkcijos. Labai išvystyta transporto infrastruktūra, yra greitieji traukiniai, metropolitenas, du tarptauniniai oro uostai.

Osaka

Miestas Honšiu saloje, trečias pagal dydį miestas Japonijoje. Tai didelis uostas, taip pat prekybos ir finansų centras – daug akcinių bendrovių, fondų birža, medvilnės, ryžių biržos, bankai, du universitetai. Osakoje yra dailės, meno, miesto muziejai, japonų dailės amatų muziejus. Esant čia turite pamatyti – Shitennozi budistų šventyklą (VI a.), Sumiyoshi-taisha šintoistų šventyklą (IV a.), Temmangu šventyklą (X a.), Osakos pilį.

Pilys

Kuomet prakalbame apie pilis prieš akis iškyla senovinės Anglijos ar Prancūzijos pilys. Galima sakyti, jog Japonija yra Azijos Prancūzija ar Anglija. Nuo senų feodalinių laikų šioje šalyje buvo statomos pilys, kurios šiandien yra šalies paveldo objektas. Tai įspūdingo grožio kelių aukštų statiniai, dažniausiai su akmeniniu pamatu ir dekoruotu stogu. Keturias tokias pilis rasite Shikoku saloje ir kituose regionuose. Aplankykite Uwajima, Matsuyama, Kochi, Marugame, Matsue, Hikone ir kitas pilis.

Japoniški sodai

Šalis garsėja aukštu kultūros bei estetikos lygiu, čia daug meno rūšių ir formų, viena iš jų – sodai. Sodų tradicija atkeliavo iš šalies istorijos bei filosofijos, sodai labai populiarūs visoje šalyje (tiek gamtovaizdžių parkai, tiek tradiciniai Zen akmenų/smėlio parkai. Šalyje dominuoja trys pagrindiniai parkai, kurie remiasi grožiu, dydžiu bei istorine verte. Tai trys parkai – Kairakuen esantis Mito, Kenrokuen esantis Kanazawa bei Korakuen esantis Okayama. Populiariausias ir didžiausias parkas vadinamasis Ritsurin parkas. Sodams skiriama ypatinga priežiūra, uolų ir smėlio sodus dažniausiai galite pamatyti netoli vietinių šventyklų.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315