slide

Japonija

Japonija

Kitaip dar vadinama „tekančios saulės šalimi“ – išsidėsčiusi pačiuose Azijos rytuose pirmoji pasitinka saulę. Japonija yra salynas tarp Ramiojo vandenyno ir Japonijos jūros, Korėjos pusiasalio rytų, į vakarus nuo Japonijos nutolusios Rusija, Kinija bei Korėja. Japonijos archipelagą sudaro 6852 salos. Daugumos salų paviršius kalnuotas, nemaža dalis turi ugnikalnių, vienas garsiausių žinomas visame pasaulyje – Fudzijamos ugnikalnis. Šalis garsi visame pasaulyje, mat sena ir gili istorija bei kultūra, subtilus estetikos jausmas, pirmavimas elektronikos srityje bei milžiniška sostinė Tokijas linksniuojami ne viename pasaulio universitete ar kompanijoje.

Nors teritorija yra pakankamai nedidelė, pagal gyventojų skaičių Japonija dešimta valstybė pasaulyje. Šalies sostinė Tokijas bei kelios ją supančios prefektūros, yra didžiausia metropolinė zona pasaulyje, turinti virš 30 mljn. gyventojų. Šalis garsėja itin aukštu gyvenimo lygiu – tai šalis antra pagal BVP pasaulyje, taip pat Japonijos vidutinė gyvenimo trukmė ilgiausia pasaulyje. Tai išskirtinė valstybė, susikoncentravusi ne į kiekybę, tačiau į kokybę, turinti savo filosofiją ir kasdienio gyvenimo principus.

Kaip ir visos pasaulio valstybės Japonija šiandien kinta, tradicinę šimtmečius puoselėtą kultūrą papildo modernios srovės atkeliavusios iš viso pasaulio. Kaip ten bebūtų, neįmanoma ištrinti šimtmečius karta iš kartos perduodamų tradicijų, ceremonijų ir ritualų, todėl vietiniai gyvenojai tipiški azijiečiai – čia dominuoja gilus vidinis pasaulis, santūrumas, nuolankumas bei susikaupimas, o vidinių emocijų išraiška greičiau matoma parašyta, nei pasakyta.

Tai nepakartojama valstybė, kuri ypač patiks tiems, kurie vertina išskirtinio grožio gamtos panoramas, domisi istorija bei kultūra, kuriems patinka estetika ir grožis. Japonija – tai subtili valstybė, kurioje svarbi kiekviena detalė, o grožis čia dažniausiai slypi ne naujume ir modernume, tačiau paprastume ir patyrime.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315