slide

JAE

Kada keliauti

Jungtiniuose Arabų Emyratuose vyrauja karštas ir sausas tropinis klimatas. Hadžaro kalnuose kiek vėsiau. Šiame pietiniame Persijos įlankos krante vidutinė oro temperatūra yra 26 laipsniai šilumos, o vasarą oro temperatūra siekia iki 40 laipsnių karščio ir daugiau. Tai sausringas kraštas, kur lietūs labai reti. Europiečių poilsiui tinkamiausias sezonas spalio-gegužės mėnesiai, kuomet kaitrią saulėtą dieną ima keisti vėsus vakaras

Patys populiariausi ir geriausi mėnesiai įvardyjami – gruodis ir sausis, mat šiuo metu oro temperatūra šalyje nėra tokia aukšta, daug turistų atvyksta pasišildyti ir pabėgti nuo Europoje įsivyravusios žiemos. Venkite Ramadano mėneseio, mat šiuo metu šalyje ramu, tuščia, daugelis vietų uždaryta – visa esybė skiraima dvasiniam išsivalymui. Tris ketvirtadalius šalies teritorijos užima smėlio dykumos, rytuose iškilę Hadžaro kalnai.

Pagrindinė religija šalije – islamas, todėl daugelis valstybinių ir tradicinių švenčių susijusios su musulmonų tikėjimais (pvz. Ramadano pabaiga ir ją vainikuojanti Eid ul-Fitr šventė). Kaip ten bebūtų sostinėje ir kituose miestuose vyksta įvairūs teatro ir muzikos festivaliai ir pasirodymai, todėl jeigu lankotės šalyje jų metu, galbūt ne pro šalį juos pamatyti – Dubajaus tarptautinių filmų festivalis (gruodis), Dubajaus apsipirkinėjimo festivalis (sausis), Abu Dabio filmų festivalis.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315