slide

JAE

Ką pamatyti

Abu Dabis

Miestas JAE šiaurės centrinėje dalyje, šalies ir to paties pavadinimo emyrato sostinė. 80 % miesto gyventojų yra imigrantai. Pats miestas yra Persijos įlankos saloje, kurią su žemynu jungia Mussafahir Al-Maqtaatiltai. Abu Dabis yra finansinis, transporto ir komunikacijų centras, šiame regione gausu naftos. Gyvenvietė skaičiuoja daugiau nei dviejų šimtų metų istoriją, pagrindinė gatvė – 7 km ilgio Cornichebulvaras, pasižymintis gražiai sutvarkyta gamta. Mieste yra mokslo institutas, taip pat didelis sporto centras. Abu Dabio emyratas yra didžiausias ir turtingiausias iš visų Jungtinių Emyratų.

Dubajus

Milijoninis miestas JAE šiaurės rytinėje dalyje ir didžiausias šalies miestas. Šalia yra Persų įlanka (Dubajaus užutėkis), o miestas išsidėstęs vakarinėje užutėkio dalyje. Rytinė miesto dalis vadinama Deira (Dayrah). Ilgainiui Dubajus tapo prekiautojų miestu, aukso miestu, pirkėjų ir vartotojų rojumi, Persų įlankos perlu, Artimųjų Rytų prekybos sotine. Jis yra svarbus uostas ir verslo centras. Jame išgaunama nafta, paplitę tradiciniai amatai (žvejyba, kupranugarių veisimas, perlų rinkimas). Šiandien Dubajus yra miestas legenda – ekonomikos pasekmių rezultatas, neturintis sau lygių pasaulyje, vis dar sparčiai augantis ir besivystantis, su kiekviena diena tampantis spalvingiausiu ir turtingiausiu pasaulio miestu. Dubajus garsėja savo politiniu ir socialiniu stabilumu, aukštu gyvenimo lygiu, saugumu, ištisus metus šviečiančia saule.

Hadžaro kalnai

Tai kalnų grandinė šiaurės rytų Omane ir JAE. Jie skiria žemą pajūrio lygumą nuo dykumos plokščiakalnio ir yra 50-100 km nutolę nuo Omano įlankos. Kalnai prasideda šiaurėje sudarydami Musandamo pusiasalį, nuo šios vietos šiaurinis Hadžaras driekiasi į pietryčius vis tolyn nuo kranto. Tai įspūdingo grožio uolėti dykumų kalnai, matomi nuo pajūrio. Tai vienas iš nedaugelio gamtinių šalies stebuklų, kuriuose gera atsigauti ir pailsėti, mažų mažiausiai, pasigrožėti. Kalnų regione kiek vėsiau nei visoje šalyje.

Liva oazės

Tai kaimų grupės ir oazės visuose Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Šiose vietovėse gyvena vietiniai beduinai ir išsidėsčiusios jos palei šiaurinę šalies dalį. Mezaira – oazių ir kaimų centras, kuiame galima rasti parduotuves, paslaugas, degalinę. Istoriškai Liva oazės yra Abu Dabio lyderių Nahyanšeimos namai. Šiose teritorijose nuo seno buvo auginami datulių medžiai, palmių giraitės, įspūdingai atrodančios smėlio spalvos horizonte. Taip pat tai vienas gražiausių dykumų regionų šalyje, su didelėmis smėlio kopomis. Tai vieta, kurioje galite išvysti pirmykštį dykumų gyventojų gyvenimą, susipažinti su beduinais ir jų tradicijomis.

Um al Kuvainas

JAE emyratas ir miestas, šalies šiaurės rytuose. Pagrindinis šio ramaus krašto užsiėmimas nuo seno buvo žvejyba ir datulių palmių plantacijų auginimas. Šiandien žvejų mieste įkurtas garsus vandens atrakcionų parkas „Dreamland“ ir čia su šeimomis savaitgaliais arabai suvažiuoja iš visų šalies emyratų. Um al Kuvaine taip pat rasite nuostabius paplūdimius, gerus žirgynus – emyratas išgarsėjo jojimo akademija. Arabai, kaip buvę klajokliai nuo seno myli arklius ir jais didžiuojasi, čia rengiamos arabų žirgų lenktynės.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315