slide

JAE

JAE

Artimuosiuose Rytuose esant Jungtinių arabų emyratų valstybė – tikra naftos galiūnė. JAE sudaro septynios valstijos, vadinamos emyratais. JAE naftos rezervai yra šešti pagal dydį pasaulyje, šalis priskiriama prie vienų turtingiausių pasaulio šalių pagal BVP vienam gyventojui. Jungtiniai Arabų Emyratai – valstybė susiformavusi XIX a. kaip britų kolonijinės politikos pasekmė. Iki tol teritorija buvo neatsiejama istorinio Omano regiono dalis, ją valdė Omano dinastijos. Nuo XVI amžiaus teritorija buvo žinoma kaip Piratų krantas, kadangi šiose vietovėse klestėjo daugybė piratų, kurie trukdė Persijos įlankos prekybai. Piratų negalėjo sutramdyti nei europiečių, nei arabų pajėgos. Čia susiformavo daug smulkių emyratų, kurie valdė svarbiausius prekybinius miestus. JAE įsikūrę Arabijos dykumoje, prie Persijos įlankos.

Iki šiol daugeliui vakarų civilizacijos gyventojų – tai valstybė paslaptis, mat yra ji Saudo Arabijos pusiasalyje, ne taip paprastai pasiekiamoje vietoje, tačiau šiandien keliavimas paprastėja ir pamažu valstybė populiarėja tarp keliautojų. JAE tai labai moderni valstybė, kurioje sutelkta daugybė turto, todėl miestuose išvysite daugybę dangoraižių, prekybos centrų, modernios architektūros statinių, viešbučių ir kitų kapitalistinio pasaulio atributų.

Kai kurie šalies lankytojai apibūdina valstybę kaip savotišką „Disneilendą“, mat sostinėje ir svarbiausiuose centruose mažai išlikę istorinio paveldo, į ateitį žvelgiama praeities sąskaita. Kaip ten bebūtų, šalis žavi kitokia kultūra, dykumos kopomis, Arabijos įlanka, Hadžaro kalnais, įspūdingomis mečetėmis, aukštais miestais ir dangoraižiais. Taip čia galima rasti tradicinius turgus, su prekėmis iš viso pasaulio bei kilimų parduotuves. Vis dėlto, čia retai pamatysite vidutinį keliautoją ar žygeivį su kuprine, mat prekybos centrai bei prabangus poilsis užgožia spontanišką keliautojo dvasią. Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315