slide

Izraelis

Kada keliauti

Keliauti čia galite ištisus metus, mat regione dominuoja šiltas ir saulėtas oras. Kaip ten bebūtų oras šalyje kartais gali būti net per karštas, todėl vienas geriausių laikotarpių aplankyti valstybę įvardyjami pavasario (balandis-gegužė) ir rudens (rugsėjis-spalis) mėnesiai. Lapkritis ir kovas gali būti šiek tiek lietingesni mėnesiai. Šalies pietūs visada kiek šiltesni nei šiaurinė dalis. Žiema gali būti pakankamai vėsi, su lietumi pakrantėse ir speigu aukštumose. Vasaros mėnesiais oras šalyje stipriai įkaista, kai kuriose vietose net iki 40⁰ C. Vasaros sezonas taip pat vienas turistiškiausių periodų, todėl kainos išauga, kur bevažiuotumėte sutiksite turistus. Venkite lankytis Izraelyje žydų religinių švenčių metu, mat šiuo metu daugelis vietų užsidaro, susisiekimas yra apribotas, o apgyvendinimo pasalaugų kainos stipriai išauga.

Dauguma festivalių ir renginių šalyje vyksta vasaros mėnesiais – Tarptautinis meno ir dirbinių festivalis vykstantis rugpjūčio mėnesį Jeruzalėje, Raudonosios jūros džiazo festivalis vykstantis Eliate rugpjūčio mėnesį, Tel Avivo baltosios naktys, kurio metu mieste vyksta daugybė kultūrinių renginiu, koncertų ir pasirodymų, vyksta birželio pabaigoje. Šalyje taip pat vyksta religinės žydų šventės – Jom Kipūras, Sukot, Chanuka ir kt., jū metu atliekami tradiciniai ritualiai, religinės apeigos.

Izraelis. Kelionės į Izraelį

Žemos kainos!

Izraelio perlai per savaitgalį

4 d. nuo 369 €

Trumpa pažintinė kelionė po Izraelį leis pamatyti svarbiausias šios šventosios žemės vietas - Jeruzalę, Betliejų, Tel Avivą ir Negyvąją Jūrą. Visos nakvynės - pasirinktame viešbutyje ant Viduržemio jūros kranto Netanijoje. Keliaujama tiesioginiu reisu iš Vilniaus į Tel Avivą.

Komfortas
Išvykimai


Izraelio klasika

8 d. nuo 588 €

Izraelio klasika - tai vėrinys gražiausių Šventosios Žemės karoliukų. Keliausite po religines, šventas vietas Betliejuje ir Jeruzalėje, Jerisho slėnyje ir Haifoje, Jafos uoste ir Cezarėjoje. Viena iš kelionės vinių - žemiausia vieta Pasaulyje - Negyvoji jūra, kur galima maudytis tiek purvo voniose, tiek druskingame ežere. Ir visą šį gėrį vainikuos puikus poilsis Netanijoje - Viduržemio jūros pakrantės kurorte. Izraelis!

Komfortas
Išvykimai


Krepšinio savaitė!

Eurobasket 2017 Izraelyje

8 d. nuo 958 €

Krepšinio aistruolio svajonė - kelionė į Eurobasket 2017 grupės varžybas Izraelyje. Puikios varžybos ir puiki šalis pažintinėms kelionėms. Skrydis per Stambulą.

Komfortas
Išvykimas


Savaitės poilsis Eilate prie Raudonosios jūros

8 d. nuo 555 €

Poilsinė kelionė į Eilatą - puikus šansas pailsėti prie Raudonosios jūros Izraelio pusėje bei aplankyti kaimynines šalis - Jordaniją ir Egiptą. Eilatas siūlo galimybę rinktis iš dešimčių įvairiausių viešbučių su vaizdais į jūrą ir kalnus.

Komfortas
Išvykimai


Poilsis Eilate su Jordanija ir Jeruzale

8 d. nuo 961 €

Kelionė į Eilatą, prie Raudonosios jūros, kurios metu ne tik galėsite poilsiauti, bet ir pažinti šalį prisijungdami prie ekskursijų į Jeruzalę ir Jordaniją - Petrą ir Akabą. Tiesioginis skrydis iš Lietuvos.

Komfortas
Išvykimaidainius-kinderis
Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315