slide

Izraelis

Izraelis

Žydų valstybė Artimuosiuose Rytuose, Viduržemio jūros rytuose, ribojasi su Libanu, Egiptu, Sirija, Jordanija. Tai 1947 metais sukurta valstybė, padalinus Palestinos teritoriją, kurią 55 % užima žydai ir 45 % arabai. Iki šiol Izraelio valstybės vis dar nepripažįsta dalis valstybių (daugiausia musulmoniškų), šalyje egzistuoja daug konfliktų su kaimyninėmis bei pasaulio valstybėmis, čia nuolatos egzistuoja karinė parengtis, gatvėje galite išvysti jaunimą vilkintį karinėmis uniformomis, tai privalomos karinės tarnybos (~2 metai) atributika. Kaip ten bebūtų, tai netrukdo Izraeliui būti patrauklia turizmo šalimi, mat tai valstybė legenda, kur bepadėsite pėdą, ten rasite tūkstantmečių senumo istoriją, aprašytą ne tik Biblijoje, bet ir kitų religijų šventosiose knygose. Legendinė Jeruzalė, Negyvoji jūra, Jordano upė, alyvų kalnas ir dar daugelis kitų girdėtų vietų ir pavadinimų – visa tai rasite šioje nedidelėje šalyje. Iš šiaurės į pietus šalis ištįsusi per 470 km, plačiausia šalies vieta yra 135 km, siauriausia tik 15 km.

Nors Izraelis yra nedidelė šalis, tačiau joje yra net keletas klimato zonų. Izraelis – labai įvairiapusiška Artimųjų Rytų valstybė, besiribojanti su dviem jūromis – Viduržemio bei Raudonąja. Taip pat tai multikultūrinė šalis, kurioje gyvena įvairiausių tautybių žmonės, dauguma žydai ir arabai. Šiandien šalis gali pasiūlyti ne tik religines istorines keliones, bet ir modernų miesto gyvenimą sostinėje Tel Avive, siūlantį daugybę pramogų – nuo naktinių klubų ir prekybos centrų, iki ramių vakarų Viduržemio jūros pakrantėje. Šalyje taip pat galite mėgautis saule ir jūra, nuostabiu povandeniniu gyvenimu, vandens sporto pramogomis, leisti laiką viename iš Raudonosios jūros kurortų. Daugybė pasirinkimo galimybių, kaip norite leisti laiką, todėl ilgai nesvarstykite ir aplankykite šią išskirtinę valstybę.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315