slide

Venecija

Kada keliauti

Keliauti į Veneciją galima ištisus metus, mat kiekvienu metų laikotarpiu miestas įgyja kitokį veidą. Šiltasis metų laikas yra vienas populiariausių turistų tarpe, todėl šiuo metu pakliūsite į turistų spūstis, o oro temperatūra gali netgi alinti. Žiemos čia vėjuotos, drėgnos, lietingos ir pakankamai šaltos, todėl gerai pagalvokite kaip apsirengti, gali prireikti neperšlampamos aprangos ir batų. Keliaujant lapkritį ar sausio pradžioje pasijusite, jog Venecija priklauso tik jums, mat šiais mėnesiais gyvenimas čia daug ramesnis, daug mažiau lankytojų, kitaip nei vasarą, kuomet susidursite su turistų spūstimis. Kaip ten bebūtų, šis laikotarpis taip pat savaip žavingas ir įkvepiantis, mat gatvėse ne tik turistai, bet ir vietiniai švenčiantys gyvenimą, tiesiog gatvėje gurkšnojantys vyną, su šypsena pasitinkantys atvykstančius keliautojus.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315