slide

Italija

Venecija

Šalies šiaurėje esantis miestas, garsus visame pasaulyje, mat jo gatvės, tai ne akmenimis ar betonu grįsti keliai, o vandens kanalai, kuriuose greiausia transporto priemonė pasirodo esanti gondola. Miestas pats tarsi meno šedevras – spalvoti itališko stiliaus nameliai, vietiniai gurkšnojantys jauną vyną tiesiog šalia namų, aromatingi picos, makaronų ir kitų patiekalų kvapai, mažos sūrio ir kumpio parduotuvėlės, nepakartojamos bažnyčios, išsidėsčiusios beveik ant kiekvieno kampo, siauros gatvelės, kuriose labai gera pasislėpti karštą vasaros dieną, vandens kanalai, menantys senuosius miesto šlovės laikus, karnavalus ir mistiška miesto dvasia, kurioje labai lengva paskęsti. Miesto pasidižiavimas – San Marko aikštė su garsiaja San Marko bazilika. Turintiems daugiau laiko tiesiog būtina vietinais keltais-laiveliais aplankyti aplink esančias Venecijos lagūnos saleles – Murano, Burano, Lido ir kt. Besibaigiant dienai, būtina užeiti į vietinę krautuvėlę nusipirkti sūrio ir jauno vyno, prisėsti ir pasigerėti miesto atmosfera. Nors čia gausu turistų, neišsigąskite, Venecijoje vis dar galima rasti laisva suoliuką.

Elegantiška, nepakartojama, jaudinanti, romantiška ir prabangi – tai Venecija, Italijos deimantas su įstabiomis bažnyčiomis, rūmais palazzi, senoviniais tiltais, skulptūromis ir aikštėmis. Miestas pripildytas meno ir kultūros energijos iki šių dienų stulbina savo artistiškumu, mistika ir ilga gyvavimo istorija.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315