slide

Italija

Sardinija

Italijai priklausanti sala garsėjanti turkio spalvos jūra ir balto smėlio paplūdymiais savo grožiu konkuruoja su tropinėmis valstybėmis. Ši sala patiks tiems, kas ieško ramybės ir „nesuturistintų“ kampelių. Atitraukiant akis nuo jūros ir leidžiantis į salos vidurį atsiveria miškinga žalia bei kalvota panorama, su citrusinių vaisių giraitėmis, besiganančiomis avimis ir galvijais. Sardinija su aplink esančiomis salomis priklauso Nacionaliniam parkui, kuris siūlo keliauti ir pažinti vietines apylinkes, pasirenkant įvairius žygius ar lankant aplinkines salas. Saloje esantys miestai skirtingi, vieni iš jų tipiški gyvenamieji miestai, su masine gyvenamaja architektūra, kiti visgi, dar išsaugoję istorijos paliktas vertybes, didžiuojasi galėdami pasiūlyti vaizdingus maršrutus. Vienas tokių, salos vakaruose esantis viduramžių miestas Bosa, su vaizdingais rožinės bei aukso spalvos pastatais išsidėsčiusais upės krantinėje. Taip pat Alghero, esantis salos šiaurėje, išsaugojęs senamiestį, garsėjantis katalonų kultūros palikimu. Tradicinė kultūra geriausiai išsilaikiusi centrinėje salos dalyje – čia dar galima pamatyti vietines vyresnio amžiaus moteris dėvinčias juodais apdarais, nedažnai čia pamatysi ir turistus, nors kaip ir visose kitose šalies kampeliuose jie yra maloniai laukiami. Be nuostabios gamtos ir tradicinės kultūros, ši sala taip pat garsi istoriniais monumentais – nuraghi – tai po visą salą išsidėsčiusios keistos kūgio formos tvirtovės, šventyklos, kapavietės pastatytos iš akmenų. Juokaujama, jog jas pastatė Sardinijos Fredas Flinstounas, nes jų amžius siekia priešistorinius bronzos amžiaus laikus.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315