slide

Italija

Roma

Epiškoji karalienė Roma, tai miestas architektūros šedevras, išsaugojęs per amžius besikeičiančios architektūros stilius bei kūrinius, todėl jame galima psigrožėti įvairiais istorijos bei meno laikotrapiais. Pradedant nuo senovės Romos laikų – grandiozinių koliziejų bei forumų, triumfo arkų ir rūmų. Kelionę tęsiant per viduramžius, renesansą ir baroką, neoklasicizmą, ir užbaigiant ją moderniaja Roma, su šiuolaikiniais prekybos centrais bei verslo pastatais. Roma garsėja išpuoselėtais parkais ir sodais, fontanais ir akvedukais, obeliskais, kolonomis bei skulptūromis, tiltais ir katakombomis. Jei atvykus į Roma nesinori vaikščioti po muziejus, to daryti ir nereikia, nes pats miestas yra tarsi gyvas muziejus, su išpuoselėta aplinka ir vietiniais gyventojais – romiečiais, kurie neretai įkūnyja miesto dvasią ir gyvenimo būdą. Roma puikiai tinka visos dienos pasivaikčiojimams ir apžvalginiams žygiams, neretai leidžiant sau pasimesti tarp milijono architektūros šedevrų. Dieną užbaigti rekomenduojama vietinio stiliaus kavinukėje, skanaujant vietinės virtuvės šedevrus su vyno taure ar gardžios kavos puodeliu rankose.

Roma yra didelis miestas, senas ir modernius, tai taip pat Italijos sostinė. Šis miestas turi daugybę veidų bei vardų, vienas jų „amžinasis miestas“ , kitas – „pasaulio sostinė“, o tokie vardai duodami neveltui. Istorinis miesto centras yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nesvarbu kiek laiko čia praleisite – tris dienas, tris savaites ar net tris mėnesius, pasiruoškite atsidurti didžiausiame pasaulio muziejuje po atviru dangumi.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315