slide

Italija

Roma

Epiškoji karalienė Roma, tai miestas architektūros šedevras, išsaugojęs per amžius besikeičiančios architektūros stilius bei kūrinius, todėl jame galima psigrožėti įvairiais istorijos bei meno laikotrapiais. Pradedant nuo senovės Romos laikų – grandiozinių koliziejų bei forumų, triumfo arkų ir rūmų. Kelionę tęsiant per viduramžius, renesansą ir baroką, neoklasicizmą, ir užbaigiant ją moderniaja Roma, su šiuolaikiniais prekybos centrais bei verslo pastatais. Roma garsėja išpuoselėtais parkais ir sodais, fontanais ir akvedukais, obeliskais, kolonomis bei skulptūromis, tiltais ir katakombomis. Jei atvykus į Roma nesinori vaikščioti po muziejus, to daryti ir nereikia, nes pats miestas yra tarsi gyvas muziejus, su išpuoselėta aplinka ir vietiniais gyventojais – romiečiais, kurie neretai įkūnyja miesto dvasią ir gyvenimo būdą. Roma puikiai tinka visos dienos pasivaikčiojimams ir apžvalginiams žygiams, neretai leidžiant sau pasimesti tarp milijono architektūros šedevrų. Dieną užbaigti rekomenduojama vietinio stiliaus kavinukėje, skanaujant vietinės virtuvės šedevrus su vyno taure ar gardžios kavos puodeliu rankose.

Roma yra didelis miestas, senas ir modernius, tai taip pat Italijos sostinė. Šis miestas turi daugybę veidų bei vardų, vienas jų „amžinasis miestas“ , kitas – „pasaulio sostinė“, o tokie vardai duodami neveltui. Istorinis miesto centras yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nesvarbu kiek laiko čia praleisite – tris dienas, tris savaites ar net tris mėnesius, pasiruoškite atsidurti didžiausiame pasaulio muziejuje po atviru dangumi.

Kelionės į Italiją

Savaitės poilsis Sardinijoje

8 d. nuo 829 €

Poilsinė kelionė į Sardiniją iš Lietuvos. Tiesioginis skrydis iš Kauno į Kaljarį. Galimybė ne tik pailsėti puikiuose paplūdimiuose, bet ir patyrinėti Sardinijos gamtą ir jos kultūrą - miestuose ir žvejų kaimeliuose.

Komfortas
Išvykimai


Mini atostogos Romoje

4 d. nuo 280 €

Trumpos kelionės į Romą metu suprasite, ką reiškia posakis "Visi keliai veda į Romą". Amžinasis miestas išsaugojo geriausius savo bruožus - antikinę architektūrą, pietų dvasią ir itališką koloritą. Kelionės po Romą metu aplankysite Romos koliziejų ir kitas svarbiausias miesto vietas, kaip - Vatikanas, Tivolis ir kitos įžymybės - Borgezių galerija, Trevi fontanas ir daug kitų. Kelionės metu bus galimybė išvykti ir toliau - į Florenciją, Pompėją, Neapolį. Visi keliai veda į Romą!

Komfortas
Išvykimai


Poilsinė kelionė Sicilijoje – San Vito

8 d. nuo 539 €

Poilsinė kelionė į Siciliją - mėgaukitės atostogomis puikiame 4* viešbutyje prie San Vito lo Capo - apsupti kalnų panoramos ir nuostabaus paplūdimio. Savaitės poilsį galima prasitęsti iki 10 dienų aplankt visas Sicilijos įžymybes.

Komfortas
Išvykimai


Ypatinga Sicilija

8 d. nuo 1360 €

Kelionė lėktuvu į Siciliją. Šios pažintinės kelionės metu aplankome visus Sicilijos kampelius su kelionių vadovu iš Lietuvos. Nuo tokių Sicilijos simbolių, kaip Etna ir Palermas iki negirdėtų, bet fantastiškų vietų – Noto ir Erice senųjų miestų. Tikras Italijos dvelksmas - ir tikra egzotinė kelionė Europoje.

Komfortas
Išvykimaidainius-kinderis
Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315