fbpx Orai Italijoje, kada geriausia temperatūra Italijoje

Kada keliauti

Norisi sušukti – „nors ir bet kada!“. Vis dėlto, geriausias laikas keliauti po Italiją, tai laikotarpis nuo balandžio iki birželio mėnesių. Šiuo metu oras saulėtas, šiltas ir malonus: keliaudami šiuo metu išvengsite per didelių karščių, o pro mašinos ar autobuso langą atsiveriantis peizažas bus užpildytas pavasarinių lauko gėlių ir medžių žiedų vaizdų. Keliaudami šiuo metu taip pat išvengsite ir didelių „vasaros turizmo“ spūsčių, todėl mėgstantiems jaustis labiau keliautojams, nei turistams taip pat labiau patartinas šis laikotarpis. Kaip ten bebūtų, keliauti į Italiją galima rinktis praktiškai visus metų laikus ir sezonus, ši šalis turės ką jums pasiūlyti visada.

Nors Italija dažniausiai apibūdinama kaip saulėta ir šilta Pietų Europos valstybė, kalnuose oras gali būti visiškai priešingas. Žiemą kalnų keliautojai atras apsnigusią ir šaltą Italiją, su snieguotomis Alpių kalnų viršukalnėmis, todėl mėgstantiems slidinėti, geriausia šia šalį atrasti žiemos laikotarpiu.

Italijos klimatas kinta keliaujant iš Šiaurės į Pietus. Jei Šiaurinė šalies dalis pasižymi kiek vėsesniu oru, ypač ne vasaros laikotarpiu, tai leidžiantis į Pietus vasara ilgėja, o klimatas pasižymi karštomis vasaromis ir švelniomis žiemomis.