slide

Italija

Kada keliauti

Norisi sušukti – „nors ir bet kada!“. Vis dėlto, geriausias laikas keliauti po Italiją, tai laikotarpis nuo balandžio iki birželio mėnesių. Šiuo metu oras saulėtas, šiltas ir malonus: keliaudami šiuo metu išvengsite per didelių karščių, o pro mašinos ar autobuso langą atsiveriantis peizažas bus užpildytas pavasarinių lauko gėlių ir medžių žiedų vaizdų. Keliaudami šiuo metu taip pat išvengsite ir didelių „vasaros turizmo“ spūsčių, todėl mėgstantiems jaustis labiau keliautojams, nei turistams taip pat labiau patartinas šis laikotarpis. Kaip ten bebūtų, keliauti į Italiją galima rinktis praktiškai visus metų laikus ir sezonus, ši šalis turės ką jums pasiūlyti visada.

Nors Italija dažniausiai apibūdinama kaip saulėta ir šilta Pietų Europos valstybė, kalnuose oras gali būti visiškai priešingas. Žiemą kalnų keliautojai atras apsnigusią ir šaltą Italiją, su snieguotomis Alpių kalnų viršukalnėmis, todėl mėgstantiems slidinėti, geriausia šia šalį atrasti žiemos laikotarpiu.

Italijos klimatas kinta keliaujant iš Šiaurės į Pietus. Jei Šiaurinė šalies dalis pasižymi kiek vėsesniu oru, ypač ne vasaros laikotarpiu, tai leidžiantis į Pietus vasara ilgėja, o klimatas pasižymi karštomis vasaromis ir švelniomis žiemomis.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315