slide

Italija

Italija

Išsidėsčiusi Pietinėje Europos dalyje Italija drauge su Graikija yra apibūdinama kaip Europos kultūros lopšys.  Kelionė į Italiją, tai nepakartojama patirtis, leidžianti pasinerti į nuostabios gamtos, autentiškos architektūros, ekspresyvios kultūros ir Itališkos virtuvės kvapų pasaulį. Jos metu Jūs prisiminsite ka reiškia neskubėti ir mėgautis gyvenimu, nes čia kiekviena diena kaip šventė.  Šalis žymi nuo gilios senovės iki šių dienų: tarp žymiausių jos kūrėjų rekėtų paminėti Leonardo da Vinči, Michelangelo, Botticelli, taip pat ir šių dienų herojus – Giorgio Armani bei Salvatore Ferragamo. Keletas eminių dalykų, tokių kaip maistas, menas, architektūra, mados pasaulis, kalnai ir salos, turėtų būti įrašyti į kelionės po Italija prioritetų sarašą.

Norintiems pasigirti, jog išvyko į vieną valstybę, bet pamatė tris, vertėtų aplankyti dvi Italijos apsuptas mini-valstybes – Vatikaną bei San Marino. Taip pat Italija tikras rojus negalintiems gyventi be saulės, šilumos ir mėgstantiems poilsį pajūryje, mat šalį supa net šešios jūros (Ligūrijos, Sardinijos, Tyrėnų, Sicilijos, Jonijos bei Adrijos jūros) – lieka tik išsirinkti vieną sau patinkančią. Šalies pasididžiavimas senoji ir galingoji sostinė – Roma, dar menanti didinguosius Romos imperijos amžius bei gladiatorių kovas. Šį miestą tiesiog privaloma pamatyti, nes čia veda visi keliai. Ne ką mažiau Romai nenusileidžia ir kiti Italijos miestai pasididžiavimai – vandenų apsupta Venecija, renesansiškoji Florencija, istoriškoji Bolonija, garsioji pasvirusiojo bokšto savininkė Piza, modernusis Milanas, garsiojo mafijos tėvo tėvynė Neapolis. Šalies vakarinėje bei pietinėje dalyje pūpso Sicilijos bei Sardinijos salos. Mėgstantys kalnus ir aktyvų poilsį gali rinktis Alpių bei Apeninų kalnų grandinėse išsidėsčiusius slidinėjimo kurortus, aktyvaus vaikščiojimo trasas ir kt. Regis, nors ir ne tokia didelė Italija turi beveik viską, ko širdis geidžia, todėl tai puiki šalis tiek ramaus poilsio mėgėjams, laiką leisti pasiryžusiems meditaciniuose Toskanos bei Lazijos slėniuose, bei ieškantiems kažko, kas prisiminimuose išliktų visą gyvenimą – plaukiojimas Venecijos vandens kanalais, vaikščiojimas tarp dramatiško Pompėjos miesto griuvėsių ar paraglaidingas Calabrijoje. Todėl pasinerkite į nepamirštamą kelionę, po šia žavinga šalį – Italiją.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315