slide

Kanarų salos

Kada keliauti

Turistinis sezonas prasideda liepos pabaigoje ir tęsiasi iki spalio mėnesio. Vėliau turistų gausos sulaukiama vasario pabaigoje, kuomet prasideda karnavalai, trunkantys iki kovo vidurio. Sakoma, jog Kanarų salose – nesibaigiantis pavasaris, todėl čia atvykti galite ištisus metus. Žiemos mėnesiai nuo gruodžio iki kovo yra vėsesni, tačiau vistiek palyginti šilti su sustingusia šaltyje Europa ar Šiaurės Amerika, todėl žiemos metu čia daug lankytojų, kartais pasiliekančių čia šiek tiek ilgiau nei trunka standartinės atostogos. Turistiniu sezonu išauga apgyvendinimo kainos, todėl lapkričio-gruodžio bei balandžio-birželio mėnesiai palankūs keliauti į salas.

Vasario-kovo mėnesiai įvardijami kaip karnavalų bei festivalių metas. Vienas žymiausiu renginių, tiesiog vadinamas Karnavalu (vasaris-kovas, Tenerifėje, Lanzarotėje, Gran Kanarijoje), jo metu gatves užplūsta persirengeliai, gatvės kupinos muzikos garsų ir šventinės nuotaikos; La Orotava (gegužė-birželis, Tenerifė), jo metu gatvės užpildytos gėlių kilimais, meno dribiniais. Salose vyksta tradicinės ispanų šventės ir fiestos, bei vietiniai šventimai.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315