slide

Ispanija

Kada keliauti

Kada keliauti labai priklauso nuo Jūsų pasirinkimų, kadangi šią šalį galima lankyti ištisus metus. Idealiausi mėnesiai lankyti Ispaniją įvardijami gegužės, birželio ir rugsėjo mėnesiai. Jeigu vykstate į Ispanijos pietus prie lankytinų mėnesių reikėtų dar pridėti balandžio ir spalio mėnesius. Šiuo metu oras labai malonus, išvengsite nepakeliamų karščių, taip pat išvengsite vietinių ir užsienio turistų spūsčių, kurios ypač susidaro liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Oras šalyje kinta priklausomai nuo vietovės. Pietuose žiemos švelnios ir saulėtos, kai tuo metu šalies šiaurėje gali būti pakankamai šalta, todėl Jūsų valia rinktis, net vasario mėnesį Granadoje galite sėdėti lauko kavinukėje vilkėdami tik marškinėlius, ar liepos mėnesį virpėti iš šalčio kopiant į Picos de Europa kalnus.

Ispanija garsėja ne tik geru oru, bet ir tradicinėmis šventėmis ir festivaliais. Patariame pamatyti – Semana Santa Malagoje (Velykos), Córdoba en Mayo (Kordobą gegužės mėnesį),Arde Lucus (paskutinį birželio savaitgalį vykstantis festivalis, kurio metu senoviniame Lugo mieste atkuriamas romėnų laikotarpis), Cata del Vino Montila-Moriles (vyno ragavimo šventė vykstanti gegužės mėnesį), San Fermines (vykstantį Pamplonoje liepos mėnesį), La Tomatina(pomidorų kovos Bunol mieste) ir dar daugelį kitų.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315