fbpx Kada keliauti į Ispaniją, klimatas ir šalies šventės

Kada keliauti

Kada keliauti labai priklauso nuo Jūsų pasirinkimų, kadangi šią šalį galima lankyti ištisus metus. Idealiausi mėnesiai lankyti Ispaniją įvardijami gegužės, birželio ir rugsėjo mėnesiai. Jeigu vykstate į Ispanijos pietus prie lankytinų mėnesių reikėtų dar pridėti balandžio ir spalio mėnesius. Šiuo metu oras labai malonus, išvengsite nepakeliamų karščių, taip pat išvengsite vietinių ir užsienio turistų spūsčių, kurios ypač susidaro liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Oras šalyje kinta priklausomai nuo vietovės. Pietuose žiemos švelnios ir saulėtos, kai tuo metu šalies šiaurėje gali būti pakankamai šalta, todėl Jūsų valia rinktis, net vasario mėnesį Granadoje galite sėdėti lauko kavinukėje vilkėdami tik marškinėlius, ar liepos mėnesį virpėti iš šalčio kopiant į Picos de Europa kalnus.

Ispanija garsėja ne tik geru oru, bet ir tradicinėmis šventėmis ir festivaliais. Patariame pamatyti – Semana Santa Malagoje (Velykos), Córdoba en Mayo (Kordobą gegužės mėnesį),Arde Lucus (paskutinį birželio savaitgalį vykstantis festivalis, kurio metu senoviniame Lugo mieste atkuriamas romėnų laikotarpis), Cata del Vino Montila-Moriles (vyno ragavimo šventė vykstanti gegužės mėnesį), San Fermines (vykstantį Pamplonoje liepos mėnesį), La Tomatina(pomidorų kovos Bunol mieste) ir dar daugelį kitų.