slide

Barselona

Kada keliauti

Barseloną galite lankyti ištisus metus, miestas idealus ilgiems savaitgaliams ar kelių mėnesių pabėgimui. Prieš apsilankant čia galite peržvelgti ne tik orų prognozes, tačiau ir informaciją apie vykstančius renginius, festivalius ir šventes. Daugelis Barseloną sieja su vasaros saule, tačiau vasarą, o ypač rugpjūčio mėnesį mieste gali būti nepakeliamai karšta, daugybė turistų, o vietiniai šiuo metu stengiasi ištrūkti iš verdančio miesto. Geriausias laikas apsilankyti – birželio vidurys ar rugsėjo mėnuo. Priklauso nuo Jūsų pageidavimų, jei paplūdimys ne būtinybė, apsilankyti čia verta net sausio ar vasario mėnesiais. Šiuo metu oras pakankamai švelnus ir saulėtas, daug mažiau turistų. Spalio ir lapkričio, bei balandžio ir gegužės mėnesiais Barselonoje lietinga.

Vienas žymiausių festivalių vykstančių Barselonoje – Festes de la Merce. Tai keturių dienų festivalis, skirtas Barselonos globėjai Nostra Senyora de la Merce. Jo metu vyksta gausybė renginių, o miestas prisipildo šventinės nuotaikos, uoste vyksta plaukimo varžybos, centre – kultūriniai renginiai, nemokami koncertai ir kt. Esant mieste festivalio metu išvysite castellers, sardanes (tradiciniai katalonų folkloro šokiai), paradus su milžinais ir didelėmis galvomis ir kt. Vasaros metu Barselonoje vyksta daugiau renginių, nei šaltuoju metų laiku.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315