slide

Ispanija

Barselona

Kosmopolitiškiausias Ispanijos miestas, taip pat judrus Viduržemio jūros uostas, pulsuojantis gyvenimu ir energija. Barselona įsuks Jus į naktinio gyvenimo sūkurį su daugybe naktinių klubų, barų ir restoranų, kuriuose sutiksite žmonių iš viso pasaulio. Miestas gali pasididžiuoti išskirtine avangardiška Antonijaus Gaudžio architektūra ir savita atmosfera. Tai Katalonijos sostinė, regiono, kuris turi savo atskirą kalbą, charakterį ir istoriją. Miestas išsidėstęs Viduržemio jūros pakrantėje, todėl vasarą čia knibždėte knibžda poilsiautojų. Visai netoli driekiasi mistiškieji Monserat kalnai, kurie kitaip įvardijami kaip dvasinė Katalonijos širdis.

Tai antras pagal dydį Ispanijos miestas išsidėstęs šiaurės rytų Viduržemio jūros pakrantėje, turintis gilią istoriją, kuri mena net 2000 metų. Didelę įtaką miesto populiarumui turėjo 1992 metais vykusios Olimpinės žaidynės, kurių metu miestas buvo atnaujintas, jame atsirado modernių pastatų. Šis miestas labai modernus, bet kartu ir labai senas, mat apie tai byloja Ciutat Vella (senamiestis). Miesto centre rasite tipiškus visiems Europos miestams statinius – kavines ir restoranus, turgus ir parduotuves, muziejus ir galerijas, bažnyčias ir kt. Miestas taip pat žymus kultūros centras, turintis savitą stilių ir turintis tendenciją laužyti tradicijas. Čia kūrė ir apsilankė daugybė pasaulinės šlovės menininkų, tokių kaip Antonijus Gaudi, papuošęs miestą unikalia architektūra, modernizmo klasikai – Pablo Pikaso, Suzana Solano ir kt. Barselona vilioja saule, paplūdimiais, miesto gyvenimu ir savita atmosfera, todėl atsiduokite miesto ritmui ir pasinerkite į pramogas.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315