slide

Ispanija

Ispanija

Šiltoji pietų Europos valstybė, šiaurinėje dalyje skalaujama Atlanto vandenyno, o rytuose Viduržemio jūros. Tai svajonių valstybė, garsėjanti ekspresyvia kultūra, gitarų ritmais, vynu, saule ir meilės romanais. Tai antra daugiausiai UNESCO paveldo vietų turinti valstybė po Italijos ir pirmoji, turinti didžiausią skaičių miestų įtrauktų į Pasaulio paveldo sąrašą. Ispanijoje vyrauja atsipalaidavimo atmosfera, su draugiškais gyventojais, gyvu naktiniu gyvenimu, festivaliais ir nepakartojama virtuve. Daugybė vietų, kurias verta pamatyti Ispanijoje – nuo klestinčios Ispanijos sostinės – Madrido, gyvenimo ritmu pulsuojančios Barselonos, Pamplonos, garsėjančios bulių lenktynėmis, iki nuostabiosios Andalūzijos, besididžiuojančios islamiškos architektūros palikimu Sevilijoje, Granadoje ir Kordoboje, vulkaninės kilmės Kanarų salų.

Ispanijoje galima rasti praktiškai viską: gamtos ir kultūros įvairovė stebina. Mėgstantiems kalnus patiks įspūdinga Pirėnų kalnų grandinė, mėgstantiems saulę, jūrą ir tingias atostogas siūlome rinktis Andalūziją, norintys išvysti nepakartojamas panoramas turėtų vykti į Ispanijos šiaurės vakarus, čia rasite dar neatrastų kampelių. Tik nepamirškite aplankyti kaimų įsikūrusių kalnų papėdėse – tai „Senoji Ispanija“ su vis dar gyvomis tradicijomis, festivaliais, nuostabia gamta ir nuoširdžiais gyventojais. Kaip ten bebūtų, Pirėnų pusiasalyje įsikūrusios valstybės neaplenkė urbanizacijos banga, todėl daugelis didžiųjų miestų ir kurortų knibždėte knibžda modernaus pasaulio atributais – prabangių parduotuvių, modernių viešbučių, aukštų prekybos centrų ir kt. Ispanija jau nuo senų senovės apibūdinama kaip atostogų šalis dėl nuostabių paplūdymių, nesibaigiančio naktinio gyvenimo, dėl savo įvairumo, mat tai šalis, kuri gali pasiūlyti atostogas bet kuriam keliautojų tipui – nuo vienišo žygeivio iki grupinių keliautojų. Todėl atsipalaiduokite ir pasiruoškite kelionei į nepamirštamą šalį, kurioje Jūsų laukia ne vienas nuotykis.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315