slide

Indonezija

Kada keliauti

Indoneziečiai gyvena palei ekvatorių ir turi du skirtingus metų laikus – drėgnąjį (musoniniai lietūs) ir sausąjį. Vidutinė temperatūra beveik visus metus ne aukštumose svyruoja tarp 26-30 laipsnių šilumos. Lietaus sezonas dažniausiai prasideda spalio mėnesį ir baigiasi balandį, šiuo metu dažnai lyja, yra drėgna ir karšta. Lietaus sezonas apibūdinamas kaip neturistinis sezonas, kadangi dėl didelio kritulių kiekio sunku patekti į kai kurias salas ar regionus, kaip ten bebūtų šiuo laikotarpiu taip pat įmanoma keliauti. Vasara arba sausasis sezonas prasideda gegužės ir baigiasi rugsėjo mėnesio gale.

Vis dėlto, kaip ir visame pasaulyje, taip ir Indonezijoje labai jaučiasi klimato kaita, todėl kartais sezonai vėluoja mėnesį ar du. Kai kuriuose regionuose, pavyzdžiui Kalimantane, skirtumai tarp sezonų labai nežymūs, kai kuriuose (Java, mažosios Sunda salos) sezonų kaita akivaizdi. Turistinis laikotarpis Indonezijoje prasideda su Ramadano pabaiga, Kalėdų laikotarpiu, birželio ir liepos mėnesiais (daugiausia Javoje ir Balyje).Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315