slide

Balis

Kada keliauti

Geriausi mėnesiai keliauti į Balio salą įvardijami birželio bei liepos mėnesiai, kadangi šiuo metu oras palankiausias poilsiui. Kaip ten bebūtų, Balio klimatas praktiškai nesiskiria nuo visos šalies klimato. Tai – tropinė sala, su drėgnuoju (spalis-balandis) bei sausuoju (gegužė-rugsėjis) sezonais. Keliauti galima čia nors ir bet kada, tačiau drėgnuoju laikotarpiu gali būti šiek tiek sunkiau. Rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais, Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpiu Balis gali būti perpildytas turistų. Balis – tai tropinis rojus, nutolęs nuo ekvatoriaus tik 890 kilometrų, todėl dienos čia trunka identiškai 12 valandų (švinta ir saulė leidžiasi visada apie 6 valandą ryto ir vakaro). Tai puiki vieta meditacijai ir poilsiui.

Geriausias laikas kainų atžvilgiu keliauti į Balio salą yra žiema, tuomet tarptautiniai ir vietiniai skrydžiai yra ženkliai pigesni. Tačiau drėgnuoju sezonu yra sunkiau keliauto po pačią salą – liūtys gali užklupti bet kurią akimirką, tačiau, tai patirties dalis.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315