slide

Indonezija

Balis

Sala išsiskiria visos Indonezijos kontekste, kadangi tai induistinė sala iki šiol praktikuojanti hindu religiją ir ritualus. Esant čia pasinersite į hindų religijos grožį, su gėlėmis, aukomis, smilkalų kvapu ir šventyklomis netikėčiausiose salos vietose. Kita vertus, Balis turi ir kitą, labiau turistinį veidą, su viešbučiais, pramogų kultūra ir visą parą verdančiu gyvenimu. Belieka pasirinkti: sala maža, tačiau gali pasiūlyti daug įvairiausių pramogų ir nuotykių. Salos sostinė Denpasaras – tipinis Azijos miestas su sausakimšu ir judriu gyvenimu, todėl ilgai užsibūti čia nesinori. Galima traukti į netoliese esantį Ubudą, su ryžių terasomis, šventyklų ceremonijomis, tradicinių šokių pasirodymais, arba į pietuose esantį Uluvatu, su neįtikėtinais skardžiais nuo kurių atsiveria įspūdingas Indijos vandenyno peizažas, pulsuojantis nežemiška energija bei galybe. Čia renkasi banglenčių sporto profesionalai, mat bangos ir vandenynas tiesiog idealus šiam sportui. Kylant į salos šiaurę, pravažiuosite neretai rūkuose paskendusį Batur ugnikalnį, kol pasieksite salos šiaurę, ne su tokia suturistinta aplinka ir kiek ramesniu gyvenimu. Vienas žymesnių miestelių čia, šalia jūros esanti Lovina. Jei atsikelsite anksti ryte, galite spėti pamatyti šuoliuojančius delfinus. Pasislinkus kiek toliau į salos vakarus aptiksite Munduk su įspūdingu kriokliu, taip pat rasite didelį ramybe ošiantį budistų vienuolyną. Čia atgausite jėgas ir pasirengsite tolimesniems nuotykiams šioje magiškoje saloje. Balyje daug gražių vietų, taip pat tai turistų traukos centras numeris vienas Indonezijoje, todėl būkite pasirengę ne tik vaizdams lyg iš atviruko, bet ir turistinėms spūstims.

Balis dar įvardijamas kaip Dievų sala, kurioje kiekvieną dieną švenčiamas gyvenimas. Taip pat jis apibūdinamas, kaip draugiškiausia ir atviriausia Indonezijos sala, nes čia tiesiog gera būti. Čia rasite visus gyvenimo malonumus kūnui ir sielai – nuo šilkinių spa malonumų, masažų iki kvapą gniaužiančių saulėlydžių ir įkvepiančių užmiesčio panoramų. Balis garsus savo kultūra, todėl esant čia pasigrožėkite tradiciniais balinietiškais šokiais ir muzikos pasirodymais, kurie papasakos apie salos istoriją ir metus iš metų perduodamas tradicijas.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315