slide

Indonezija

Indonezija

Vienintelė ir nepakartojama, nes tokių valstybių kaip Indonezija pasaulyje daugiau nėra. Tarsi sudužęs ąsotis Indonezija pabirusi savo salomis apima 5000 kilometrų ir driekiasi Pietryčių Azijos bei Okeanijos regionuose.

Šią šalį geriausiai apibūdina nuolatos svyruojantys faktai – 17 000 salų, kurių 8000 apgyvendintos, 300 vartojamų kalbų, ketvirta pagal gyventojų skaičių valstybė pasaulyje ir šis sąrašas gali tęstis toliau, diktuodamas stulbinančius faktus. Šalis taip pat garsi gamtos, augalų ir gyvūnų įvairove, vulkanais, povandeniniu pasauliu, tradicijomis bei kultūromis. Šalis priklauso vadinamajam Ugnies žiedui, kurio sistemoje yra 75 proc. viso pasaulio ugnikalnių, todėl ir pačioje Indonezijoje jų gausu, ypač Javos saloje. Aukščiausias šalies taškas – Puncak Jaya, iškilęs į 4884 m. aukštį Naujojoje Gvinėjoje. Tiesą pasakius Indonezija – šalis, sunkiai apibūdinama žodžiais, norint suprasti kitokį šalies gyvenimą, daugybę skirtumų, pažinti šalies kultūrą ir mentalitetą, reikia nors kartą gyvenime čia pabūti. Tai viena tų pasaulio valstybių, labai savitų ir išskirtinių, ir ne tik ypatinga geografinė padėtis ar šalies dydis lemia šį unikalumą, bet ir vietiniai žmonės – visada su šypsena veide ir gera nuotaika, su savais tikėjimais ir gyvenimo filosofija. Bet kur benuvažiuotum Indonezijoje, kiekvienas regionas skiriasi, ir gali pasididžiuoti atskira kalba bei kultūra.

Šalis sudaryta iš daugybės mažesnių salynų ir regionų, galima išskirti šiuos pagrindinius ir žymiausius, besiskiriančius tarpusavyje kalba, kultūra, religija ir kt. – Sumatra, Java, Balis, Kalimantanas (Borneo), Sulavesis, Maluku, Papua, Nusa Tengara (arba mažosios Sunda salos). Kiekvienas iš šių regionų vertas atidaus dėmesio ir atskiro aprašymo, mat kiekvienas jų ypatingas tiek gamtine įvairove, tiek savitu gyvenimu. Toks įspūdis, jog keliaujant po Indonezijos salas keiti jas tarsi atskiras valstybes, ir vienintelis dalykas kas jungia jas tarpusavyje, tai bendrinė Indonezijos kalba bahasa Indonesia. Stulbinantys ir kvapą gniaužiantys vaizdai čia yra norma, todėl nenustebkite, jei vieną dieną Jūs ramiai ilsitės negyvenamoje saloje apsupti džiunglių žalumos, o kitą, nekantriai lekiate milžiniško miesto – sostinės Džakartos gatvėmis. Įspūdžiai ir nuotykiai čia garantuoti.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315