slide

Indija

Kada keliauti

Indija – supervalstybė, todėl jos geografija ir atstumai skiriasi priklausomai nuo vietos, į kurią keliaujate. Indijos klimato sąlygos šiaurėje beveik neturi nieko bendro su situacija pietuose. Kaip ten bebūtų, trumpai apibendrinant šalies klimatą, galima sakyti, jog Indijoje vyrauja trys sezonai per metus – karštasis, drėgnasis bei vėsusis, ir kiekvieno jų trukmė ir stiprumas gali skirtis priklausomai nuo vietos. Vienas geriausių momentų aplankyti šalį, tai vėsusis sezonas (nuo lapkričio iki vasario vidurio), mat šiuo metu ne taip karšta. Kita vetus, prieš keliaujant į tam tikrą regioną, geriausia atkreipti dėmesį į klimato sąlygas ir situaciją tuo metu tam tikrame regione. Jeigu esate Indijoje karštuoju sezonu (vasaros mėnesiai) ar drėgnuoju periodu (musonų sezonas), pakankamai vėsius orus rasite šiauriniame Himalajų regione.

Indijoje, daugiakultūrėje ir daugiareligėje šalyje, švenčiamos įvairių religinių tradicinių ir etninių grupių šventės. Visiems bendros šventės yra trys – Nepriklausomybės diena, Respublikos diena ir Mahatmos Gandžio gimtadienis (Gandhi Džajanti). Kitos populiarios, dažniausiai hinduistinės šventės yra Divali, Holi, Šivaratri ir kitos šventės. Divali – viena pagrindinių tradicinių indų švenčių, žinoma kaip „Šviesų spalva“, skirta pasidžiaugti gėrio pergale prieš blogį. Svarbiausias šventės akcentas – deginamos lemputės, žvakės, šventė trunka penkias dienas iš švenčiama ji rudenį (spalis, lapkritis). Holi – populiariausia indų šventė, kurios kilmė nelabai aiški. Ji švenčiama vasario-kovo pilnatį ir viename kalendoriuje laikoma naujaisiais metais. Holi siejama su meilės dievu Kamadeva, pirmą dieną sudeginama didžiulė baidyklė, antrąją ir trečiąją dieną indai apibarsto vienas kitą spalvotais dažais.

Indija. Kelionės į Indiją

Klasikinė Indija su poilsiu Goa

7 d. nuo 690 €

Egzotinė kelionė į Indiją aplankant svarbiausius Indijos stebuklus "Auksiniame trikampyje". Tadž Mahalas Agroje, Amber fortas Džaipūre ir visa eilė įdomybių Indijos sostinėje Delyje. Tai puiki kelionė pirmai pažinčiai su įspūdinga šalimi - Indija.

Komfortas
Išvykimai


Indija: rūmai ir tvirtovės

12 d. nuo 877 €

Šios kelionės po Indiją metu pamatysite prabangiąją, puošniąją Indija su jos rūmais, dvarais, pilimis ir fortais. Tai tvirtovių, aukštų mūrų ir tviskančių rūmų Indija, su neįtikėtinais architektūriniais šedevrais, pulsuojančiais miestais ir stebuklinga jų aura. Tai kelionės, kupina kultūrinių atradimų, istorinio paveldo ir egzotikos.

Komfortas
Išvykimai


Indija. Maharadžų žemė

10 d. nuo 896 €

Išskirtinė kelionė po Indiją - maharadžų takais ir maršrutais. Šios pažintinės kelionės metu išvysite ne tik populiarias keliautojų vietas - Delį ir Agrą, bet ir kitas, mažiau žinomas vietas - Udaipūras, Ranakpūras, Jodhpūras. Maharadžų Indija - Indija visame gražume!

Komfortas
Išvykimai


Poilsis ir procedūros

Ajurvedinė kelionė į Indiją

8 d. nuo 966 €

Individuali kelionė į Indiją, kur patirsite Ajurvedos naudą ir prisiliesite prie senosios indiškos gydomosios medicinos. Puikus poilsis prie vandenyno, ramybė, joga ir kasdienės spa procedūros - tai yra Indija ir tai yra ajurveda.

Komfortas
Išvykimai


Radžastanas ir Safaris su Oberoi viešbučiais

11 d. nuo 2919 €

Šios pažintinės ir egzotinės kelionės metu pasinersite į kultūrinį Indijos pažinimą miestuose ir iš arti susiliesite su gamta, jūsų laukia indiškas safaris! Gamtos įvairovė, kerinti fauna ir daug kitų siurprizų jūsų laukia šioje kelionėje po Radžastano valstiją.

Komfortas
Išvykimaidainius-kinderis
Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315