slide

Indija

Indija

Nepakartojama šalis pribloškianti savo mastais. Yra sakoma, kad kelionių patirtį galima skirstyti prieš ir po Indijos, mat tai ne tik valstybė, bet atskiras ir labai savitas pasaulis, pribloškiantis ir skatinantis permąstyti savo kasdienybę. Tai didžiausia valstybė, esanti Indijos subkontinente, besiribojanti su Pakistanu, Kinija, Nepalu, Butanu, Bangladešu ir Mianmaru. Tai septinta pagal dydį šalis pasaulyje, o pagal gyventojų skaičių šalis užima antrą vietą, su daugiau nei bilijonu gyventojų atsilieka tik nuo Kinijos. Tai nepaprastai įvairiapusė šalis, su daugybe spalvų ir kontrastų tarp kultūrų, vietų, klimato, etninių grupių, kalbų ir dar daugelio kitų dalykų. Indija didžiuojasi būdama didžiausia demokratija Žemėje. Indijos kultūra ir paveldas – tai turtingas praeities ir dabarties tradicijų, kvapų, spalvų, religijų, tikėjimų mišinys. Ši milžiniška šalis turi ką pasiūlyti nuotykių ieškantiems keliautojams ar savęs niekaip nerandantiems vienišiams. Čia tikrai bus iš ko pasimokyti ir ką suprasti, mat Indija stulbina lankytojus savo geografija, religijomis ir etninėmis grupėmis, kalbų gausa, kurių suskaičiuojama net 438, monumentais, kurie dulkėtoje ir gyvenimu verdančioje žemėje stūkso ne vieną tūkstantmetį. Kaip ir kitų valstybių, taip ir Indijos neaplenkė globalizacija, vis dėlto, šalis vis dar turi gilią, tik Indijai būdingą istorinį ir kultūrinį gylį ir stulbina lankytojus iki šiol. Indija turėjo daug įtakos aplinkinių valstybių kultūrai bei tradicijoms.

Indija pribloškia, įkvepia, o kartais išgąsdina ir erzina, todėl prieš vykstant į šią šalį reiktų specialiai pasiruošti, paskaitinėti apie lankytinas vietas ir miestus. Žinoma, labai daug priklauso į kurią šalies dalį keliausite, mat kartais Indija, tai vandenų apsuptos ir saulės nugairintos Lakšadvipo salos, kartais karšti, dulkėti ir skurdūs Delio priemesčiai. Nusiteikite ne tik dideliems geografiniams kontrastams, bet ir šokiruojantiems gyventojų kasdienybės vaizdams, mat skurdas ir vargas čia nesvetimas. Ieškantys dvasingumo, Indijoje ras šventas ir neliečiamas vietas, susimąstymą skatinančias vidinės filosofijos pamokas, senas, žmonių tikėjimo išsaugotas šventyklas ir dar daugelį kitų vertybių. Viskas priklauso nuo požiūrio ir nusiteikimo, todėl geriau nusiteikite nuotykiams.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315