slide

Honkongas

Kada keliauti

Honkongui būdingas subtropinis klimatas, kuris pasižymi karštomis ir drėgnomis vasaromis bei vėsiomis ir sausesnėmis žiemomis. Geriausi mėnesiai aplankyti šį regioną – spalis, lapkritis ir gruodis. Šiuo metu vyrauja vidutinė oro temperatūra, giedras dangus ir šviečia skaisti saulutė. Sausio ir vsario mėnesiai pakankamai debesuoti ir šalti. Oras pradeda šiltėti nuo kovo iki gegužės, tačiau šiuo metu pakankamai drėgna, mieste vyrauja smogas ir rūkas, gali būti pakankamai sudėtinga keliauti aplink. Liepos-rugpjūčio mėnesiai karšti, taip pat šiuo metu vyrauja lietaus sezonas. Rugsėjis pats dramatiškiausias metų mėnuo, beveik kas antrą dieną aplanko taifūnas.

Kaip ir visose pasaulio vietose, taip ir Honkonge vyksta įvairios šventės bei festivaliai. Dauguma jų susiję su bendromis visos Kinijos šventėmis. Ypatingai įdomu gali būti išvysti Kinijos Naujųjų metų šventimą, kurių metu be pagrindinės ceremonijos vyksta tokios linksmybės kaip liūtų šokiai, šaudomi fejerverkai, vyksta paradai. Taip pat pavasarį vykstantis Pavasario žibintų festivalis, kurio metu Viktorijos parke išvysite daugybę šviečiančių žibintų. Daug renginių vyksta vasario-balandžio mėnesiais – Honkongo menų festivalis, tarptautiniai festivaliai ir pasirodymai, Honkongo tarptautinis filmų festivalis. Honkongas yra labai sausakimša vieta, todėl didžiųjų švenčių metu nenustebkite patekę į vientisą lėtai judančią masę.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315