slide

Honkongas

Honkongas

Arba Honkongo specialusis administracinis regionas, išvertus iš kinų kalbos reiškia „Kvapnusis uostas“. Tai viena iš dviejų Kinijos Liaudies Respublikos specialiųjų teritorijų, pagal Jungtinės Karalystės ir KLR susitarimą turinti autonomiją 50 metų nuo kolonijos perleidimo (iki 2047 m.). Tai sparčiai besivystantis regionas, Rytų Azijos finansų centras, pirmasis iš „keturių Azijos tigrų“. Čia savo būstines ir atstovybes turi daugelis stambių tarptautinių kompanijų ir bankų dėl ypač žemo korupcijos lygio ir palankios mokesčių sistemos. Honkongo ekonomikos pagrindą sudaro paslaugų sfera, gamyba ir žemės ūkis nebeturi reikšmės.

Honkongas – tai šiuolaikinio gyvenimo centras, su daugybe dangoraižių, moderniu gyvenimo ritmu ir jo atributais. Tai yra vienas svarbiausių pasaulio civilinės aviacijos centrų ir dažnai naudojamas keliautojų kaip persėdimo taškas vykstant iš Europos ar Amerikos į tolimesnes Azijos valstybes. Teritorija turi puikiai išvystytą bei efektyvią kelių ir viešojo transporto sistemą, bei vieną šiuolaikiškiausių pasaulio oro uostų. Honkongas susideda iš trijų dalių – Honkongo salos, Kauluno bei Naujųjų teritorijų (su aplink esančiomis mažomis salelėmis). Turėdamas politine ir teisinę nepriklausomybę Honkongas garsėja pasaulyje kaip „Rytų Perlas“ su Britų kultūros įnašu į vietos kultūrą.

Atvykę į Honkongą galite šiek tiek išsigąsti ir pasimesti – aplink tik milžiniški daugiaaukščiai, sausakimši skubančių žmonių šaligatviai, lėtai judančios transporto kamščiuose mašinos, maži prekystaliai siūlantys įdomiausius kiniškus valgius ir užkandžius. Jums belieka, tik atsipalaiduoti ir pasileisti vietine tėkme. Nustebsite, bet keliaudami jos ritmu atrasite neįtikėtinų dalykų ir susižavėsite šiuo modernaus pasaulio griozdu. Tai labai saugi ir puikiai organizuota vieta, kurioje rasite tobulas akimirkas, kurias norėtumėte užfiksuoti savo fotoaparatu. Kita vertus, tai vieta, kurioje mažai išlikę paprastumo, todėl didžiausi malonumai čia – gurkšnoti alų ar popiečio arbatą viešbučio terasoje ir žvelgti į daugiaaukščių kalvas, apžiūrėti galingą rytų uostą, pasimėgauti naktiniu miesto gyvenimu, klubais ir barais bei paragauti kartais ekstremalios vietinės virtuvės.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315