slide

Gruzija

Kada keliauti

Geriausias laikas lankytis Gruzijoje – gegužė, birželis ir rugsėjis. Tada šilta, bet ne per karšta. Vasaros įkarštis – liepa ir rugpjūtis įkaista iki 40 laipsnių karščio. Tokiu metu geriausia žygiuoti į kalnus, kur temperatūra ženkliai žemesnė, gaivu ir saulėta. Žiemos Gruzijoje šaltos ir gana niūros, užverstos sniegu, tačiau ne per žvarbios. Gruzijoje lietus – dažnas svečias, ypač pavasarį ir rudenį.

Gruzija. Kelionės į Gruziją

Garantuoti išvykimai!

5 dienos Gruzijoje

5 d. nuo 359 €

Trumpa, bet įspūdžių sklidina kelionė į Gruziją. Pamatysite Tbilisį, Mtskhetą, Kachetiją ir Kazbegio kalną. Jūsų dėmesiui - ir folkloro šou bei kasdienis, šarmingas gruzinų gyvenimas.

Komfortas
Išvykimai


Poilsis Batumyje. Savaitė prie jūros.

8 d. nuo 419 €

Šios poilsinės kelionės į batumį metu puikiai praleisite saulėtas dienas Juodosios jūros pakrantėje. Batumis yra subtropinis kurortas, todėl čia netrūksta šilumos ir drėgmės. Šalia Batumio yra ir daugiau puikių vietų, kaip Sarpi, Kobuleti, Ureki ir Grigoleti. Pačiame Batumyje - daugybė lankytinų vietų, nuo religinių iki gamtinių.

Komfortas
Išvykimai


Visa Gruzija

8 d. nuo 1027 €

Visa Gruzija - pažintinė kelionė po Gruziją, kurios metu aplankysite beveik visus Gruzijos kampelius, nuo Juodosios jūros kurorto Batumo ir žalių Adžarijos kalnų - iki sostinių - naujosios - Tbilisio ir senosios - Mtskhetos, o taip pat - vizitas į Kachetiją - vyno regioną Gruzijoje.

Komfortas
Išvykimai


Gruzija ir Armėnija

11 d. nuo 1040 €

Kelionė lėktuvu į Gruziją ir Armėniją. Šios pažintinės kelionės metu iš arti susipažinsite su dviejų Kaukazo valstybių - Gruzijos ir Armėnijos turtais - kalnais, svetingumu ir unikalia virtuve. Gruzija ir Armėnija - tikra artima egzotika.

Komfortas
Išvykimaidainius-kinderis
Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315