slide

Gruzija

Gruzija

Reta kita šalis gali pasigirti kvapą gniaužiančiais kalnais ir juodo smėlio paplūdimiais, dosnia virtuve ir niekada nepamirštamu svetingumu. Šalis, kur dainos ir vynas liejasi nevaržomai, kaip sraunios kalnų upės, tekančios iš didingų aukštikalnių į derlingus slėnius, kur noksta saldžiausios vynuogės ir raudoniausi arbūzai. Senasis Gruzijos istorijos klodas – paslaptingi vienuolynai, autentiškos cerkvės, griūvančios pilys-tvirtovės, tai žmogaus sukurti šedevrai Dievo kūrinių teritorijoje.

Yra ir kita medalio pusė – Prometėjo kančios žemė – dabartinė Gruzija išgyveno sunkią posovietinės eros stagnaciją ir iki šiol bejėgiškai stebi karpomą savo šalies žemėlapį. Tai nesutrukdė įsisukti turizmo mašinai – Gruzija jau skaičiuoja šimtus besileidžiančių lėktuvų ir tūkstančius į kalnų žygius ir vyno rūsių žvalgybą atvykusius turistus. Besikeičianti, modernėjanti Gruzija jau turi ką pasiūlyti įvairiausių užgaidų turintiems keliautojams.

Miestai – gražuoliai, pasislėpę po Svanetijos ir Kazbeko kalnų kepurėmis, subtropinis pajūrio kurortas Batumis, kultūrų ir religijų kryžkelė Tbilisis, kur galima kiekviename žingsnyje stebėti vis kitos kultūros pėdsakus – tai Turkijos, tai Rusijos ir netgi Persijos.

Bet šiandieninė Gruzija – veidu į Europą su viltimis į turtingą rytojų. Nenuostabu, kad ji atrodo labiau moderne nei Kaukazo kaimynės – Armėnija ir Azerbaidžanas.

O didžiausias Gruzijas turtas – patys žmonės: paprasti, nuoširdumu ir pasididžiavimu savo tėvyne trykštantys gruzinai. Beprotiškai svetingi, dvasingi – tikri linksmo gyvenimo ekspertai. Tai šalis, kur atvykėlis – palaimos ženklas. Atsipūskite. Sėskitės už stalo. Sakartvelo.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315