slide

Rodas

Kada keliauti

Saloje vyrauja jūrinis klimatas, todėl čia praktiškai ištisus metus vyrauja švelnus ir malonus klimatas. Tai sala turinti ilgiausią atostogų sezoną iš visų Graikijos salų, kuris tęsiasi nuo balandžio iki lapkričio mėnesio. Kaip ten bebūtų, lankytis saloje galite ir ne sezono mėnesiais, mat kai kurie Rodo viešbučiai, kavinės ir lankytinos vietos dirba ištisus metus, todėl jei atvykstate į salą ne tik dėl saulės ir pajūrio, ji laukia Jūsų praktiškai bet kada. Pats šilčiausias metų laikas, žinoma, yra vasara – rugpjūčio ir liepos mėnesiais gali būti net per karšta. Balandis ir gegužė, bei rugsėjis ir spalis yra apibūdinami kaip geriausi, gražiausi ir palankiausi mėnesiai pamatyti salą – oras dar ne per daug įkaitęs, todėl galite pasimėgauti laukine gamta, maloniu klimatu ir ne tokia sausakimša atmosfera. Gruodžio ir kovo mėnesiai gali nustebinti permainingu oru, todėl keltis keltu į salą gali prireikti ištvermės: banguojanti jūra gali sukelti jūros ligą. Žiemos mėnesiai nėra ypatingai šalti, tačiau per vėsūs poilsiui pajūryje, todėl tai puikus laikas pažinti salos istorines vietoves ir kultūrines vertybes.

Saloje kaip ir visoje šalyje vyksta tradiciniai renginiai, kurių daugelis vyksta šiltuoju metų sezonu – Agias Marinas festivalis vykstantis Apolakkia vietovėje (liepos 16 d.),Agios Penteleimonas festivalis vykstantis Katavia vietovėje (liepos 26 d.), Aghios Loukas šventė Afandou tradiciniame kaime (spalio 17 d.) ir kiti. Vasaros metu Rodo mieste nuolatos vyksta atviri teatro pasirodymai, gyvos muzikos koncertai, todėl čia tikrai nenuobodžiausite.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315