slide

Graikija

Rodas

Tai viena didžiausių, lankomiausių ir derlingiausių Graikijos salų, mat joje puikiai dera nuostabaus grožio paplūdimiai, archeologinis palikimas ir viduramžių miestai. Saloje vyrauja švelnus ir atostogoms tinkamas klimatas. Rode plačiai paplitusios vadinamosios rožės formos uolienos, todėl ši sala neretai vadinama „Rožių sala“. Šiaurinė salos pakrantė atnaujinta ir pritaikyta turistams, kitaip nei pietinė pakrantė, kurioje vis dar rasite ramius paplūdimius, lėtesnį ir paprastesnį gyvenimo būdą.

Kalbant apie Rodą, neretai pažymima, jog tai viena iš Dodekaneso salų, tačiau pats Rodas pagal apsilankančius turistų srautus ir populiarumą įgijo išskirtinės salos vardą. Atrodo čia yra viskas, ko širdis geidžia – pulsuojantis naktinis gyvenimas, paplūdimiai, kristalų skaistumo vanduo mėgstantiems nardyti, kultūrinės ir istorinės vertybės, menančios praeities laikus. Rodo senamiestis žavi lankytojus akmenimis grįstomis senomis gatvėmis, sugrąžina į Bizantijos laikus ir į dar senesnius. Pietuose esantys salos peizažai tiesiog tobuli Lindos mieste, vietinių gyventojų namai apsupti banguojančios jūros pasaulio, turkio spalvos įlankų ir paplūdimių. Tai puiki vieta tiek romantiškoms kelionėms, tiek keliavimui su šeima. Rodas taip pat puiki strateginė vieta, mat iš salos lengvai galima pasiekti aplinkines salas. Pasilepinkite ir pasimėgaukite salos gyvenimu, Graikijos kultūra, senove suderinta su kultūriniu pažinimu.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315