slide

Kreta

Kada keliauti

Kretoje vyrauja jūrinis klimatas, todėl žiemos čia švelnios ir nešaltos, o vasaros karštos. Keliautojai gali nusivilti Kretoje apsilankę lietinguoju sezonu (sausio-kovo mėnesiais). Vasaros mėnesiais termometro stulpelis gali siekti 35⁰C, todėl su savimi turėtumėte pasiimti apsaugos priemones nuo saulės. Žiemos mėnesiais temperatūra nukrenta iki 10-15⁰C, todėl šiuo metu daugelis apsilankančiųjų renkasi keliones po kalnus ar miestų lankymą, mat leisti laiką paplūdimyje yra per šalta. Vėlyvą balandį ir gegužę, bei rugsėjį ir spalį salos klimatas labai malonus ir palankus keliavimui: Jūs galite mėgautis saule, jūra, žydinčia ar rudenėjančia gamta. Didžiausias skirtumas tarp pavasario ir rudens mėnesių tas, jog pavasarį jūros vanduo vis dar šaltas, tačiau gamta įspūdingai graži, o rudens mėnesiais vanduo vis dar įšilęs, tačiau gamta jau ne tokia laukinė lyginant su pavasariu.

Kaip ir visoje Graikijoje, taip ir Kretoje yra švenčiama pakankamai aktyviai ir aistringai. Vienas žymesnių renesanso festivalis, vykstantis liepos gale ir pirmosiomis rugpjūčio dienomis. Jo metu mieste vyksta muzikos ir teatro pasirodymai, gatvėse šokama, jaučiama šventinė atmosfera. Norintiems paragauti vietinio vyno, siūlome atvykti į tradicinį vyno festivalį Rethymno mieste, kuris vyksta liepos gale. Vasaros metu Kretoje vyksta ne vienas festivalis, todėl norintiems juos išvysti, geriausias laikas čia apsilankyti yra vasara.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315