slide

Graikija

Kreta

Tai tarsi maža atskira valstybė, taip pat tai didžiausia Graikijai priklausanti sala, be abejonės labiausiai žavinti ir įvairiapusė. Sala turi gilią istoriją, stebinančią pasaulį ir šiandien. Gilią senovę mena po salą išsibarstęs architektūrinis bei kultūrinis paveldas – žalvario amžiaus Knoso rūmai, venecijiečių Rethymo tvirtovės, Bizantijos laikų vienuolynai, senos mečetės, legendinė gimtoji Dzeuso uola ir dar daugelis kitų. Taip pat Kreta garsi ir dėl neįtikėtino gamtos grožio, skirtingo kraštovaizdžio, regis, čia rasite viską tiek akims, tiek ir sielai. Nuostabios kalnų grandinės su išsikišusiomis uolomis žvelgia į skaisčiai mėlyną jūrą. Rytinė salos dalis gali pasididžiuoti vieninteliais palmių miškų apsuptais paplūdimiais, o pietinė salos dalis turi vienus gražiausių paplūdimių su atokiomis įlankomis. Kelionės į Kretą – poilsis ir istorijos dvelksmas viename.

Kretiečiai išdidūs ir svetingi žmonės, kurie iki šiol išlaikė savo kultūrą ir papročius, o ypač labai gilias muzikos tradicijas. Keliaudami po salą Jūs išvysite tradicinius kalnuose įsikūrusius kaimus, kaimo vietoves vis dar nepaliestas turizmo. Čia dar pamatysite piemenis ganančius avis ir galvijus, prasilenksite su vietiniais gyventojais vilkinčiais tradiciniais rūbais. Abejingų nepaliks kvapni ir šviežia kretietiška virtuvė, su savitais ir įdomiais gamybos receptais. Kita vertus, Kretoje išvysite ir modernaus pasaulio atributus, tai viena labiausiai lankomų Graikijos vietų, kasmet priimanti ketvirtadalį visų Graikijoje apsilankančių turistų, todėl daugelis šiaurinių salos krantų apstatyti viešbučiais ir „pigiojo“ turizmo atributais. Kaip ten bebūtų, sala pakankamai didelė, kad joje sutilptų ir nepriklausomi keliautojai, ieškantys ramių laukinių paplūdimių ir atokių kaimų kalnuose. Sakoma, jog tokių vietų kaip Kreta daugiau pasaulyje nerasite.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315