slide

Kosas

Kada keliauti

Kose vyrauja jūrinis klimatas, todėl žiemos čia švelnios ir nešaltos, o vasaros karštos. Vasaros mėnesiais termometro stulpelis gali siekti 30⁰ C, todėl su savimi turėtumėte pasiimti apsaugos priemones nuo saulės, gerti daug vandens. Žiemos mėnesiais temperatūra nukrenta iki 10-15⁰C. Vėlyvą balandį ir gegužę, bei rugsėjį ir spalį salos klimatas labai malonus ir palankus keliavimui: Jūs galite mėgautis saule, jūra, klestinčia gamta. Saloje vyrauja švelnus klimatas, labai tinkantis atostogoms.

Jeigu Jūsų nevilioja tik paplūdimys ir jūra, atvykti čia galite bet kuriuo metų laiku. Čia vyksta tarptautiniai festivaliai ir renginiai, tokie kaip Koso traptautinis filmų festivalis, Nacionalinis vandens motorolerių čempionatas (liepos mėn.), Europos tinklinio čempionatas ir kt.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315